Сумісність чоловіка-змії і жінки-змії в справах, в любові, в сексі

27-10-2016, 17:52

Якщо пара складається з представників однакових знаків, то це або веде до повної ідилії, або до вибуху і гучних скандалів. У разі такого поєднання спільне життя буде прекрасною і комфортною, адже сумісність чоловіка-змії і жінки-змії близька до 100 відсотків.

Для початку потрібно визначити, якими рисами характеру має кожен з партнерів, адже, незважаючи на те, що гороскоп за роком народження у них загальний, але відмінності в чоловічій і жіночій характеристиці все ж існують.

Чоловік-змія

Його вчинки завжди логічні й передбачувані. Але в той же час він здатний на романтичні та чуттєві вчинки. Він потребує стабільності, але рідко ставить відносини вище своїх інтересів.

Жінка-змія

Незважаючи на свою зовнішню холодність, має дуже чуттєвий характер. І якщо і створить відносини з чоловіком, то в них можна бути впевненим. Власниця по натурі, вона не потерпить інтрижок і обману.

Сумісність у любові

Цей знак відрізняється скритністю, тому вони не будуть виставляти свою любов напоказ. І мають шанс зберегти ніжні почуття один до одного на довгі роки. Жінка-змія, завдяки своїй волі збереже ці відносини, і буде завжди підтримувати вогонь любові.

Побутові проблеми не зможуть зруйнувати цей союз, якщо партнери відразу чітко розподілять домашні обов'язки. Завдяки поступливості і спокою характерів, вони зможуть легко домовитися між собою.

Депресивність, як риса характеру, буде проявлятися у них з віком все частіше. Це може стати перешкодою у відносинах. Але з іншого боку, тиша і затишок – ось що потрібно їм обом.

Ще однією проблемою може стати ревнощі. Кожен з партнерів буде вимагати виняткової уваги. Тому всі свята і торжества вони повинні проводити тільки разом. Взагалі, все їх вільний час має відбуватися разом, адже набриднути один одному вони просто не можуть. Ці інтелектуали завжди знайдуть спільну тему для розмови.

Не варто лізти з порадами до такого союзу. Ці люди організовують своє життя так, як самі того хочуть, і зовсім не будуть прислухатися до думки інших. Їх шлюб буде щасливим, і вони разом зустрінуть тиху старість.

Сумісність у справах

У діловій сфері союз представників цього знака також принесе успіх. Вони розумні і розважливі. Ніколи не підуть на невиправданий ризик, тому прибуток не змусить себе чекати. У справах завжди педантичні, перевірятимуть кожну кому, і не допустять дурних помилок.

Зважаючи на свою скритності НЕ будуть докучати партнеру особистими проблемами і змішувати особисті питання з трудовими.

сексуальна сумісність

Хоч цей знак і вважається дуже потайним, але в еротичному плані такі люди ведуть себе досить розкуто, а їх сексуальна сумісність також практично 100%.

Чоловік-змія з легкістю зваблює і приваблює жінок. він чарівний інтелігент, що володіє сильним природним магнетизмом. Зазвичай його зв'язку швидкоплинні, але в союзі з жінкою-змією він знаходить ту єдину, яка підкорює його назавжди.

Жінка-змія також володіє природною здатністю залучати чоловіків, але вона не витрачає сили даремно, а шукає партнера на довгострокові відносини. Якщо така жінка постраждає від «невдалого» роману, то надовго закриє своє серце для інших.

У плані інтиму союз двох змій буде вдалим, тому що чоловік-змія, як досвідчений коханець, знає, як завести таку жінку. Жінка-змія з радістю віддасть домінуючу роль в сексі чоловіку — в цьому питанні вони досягнуть повного взаєморозуміння.

Їх сексуальне життя буде пристрасною і різноманітною, адже вони тільки на людях тримають «маску етикету», Але наодинці, в інтимній обстановці, цілком готові показати один одному щирі почуття і сексуальність.

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.