Як перестати думати про нього і почати жити далі

27-10-2016, 17:52

Існує безліч причин, які вимагають виключення зі пам'яті людини. Розлюбив, покохав іншу, він - хлопець кращої подруги, він не підходить за віком, віросповіданням, матеріального добробуту та інше Як перестати думати про нього?

Є цілий алгоритм дій, хоча ідеального варіанту або панацеї ще не придумали. Добре бути роботом, відключив мозок і займайся своїми справами. Людині складніше, думки не покидають його голову, особливо ті, що викликані виром почуттів.

Як перестати думати про нього

Для того, що вигнати думки про когось, потрібно прибрати з поля зору або викинути все те, що нагадує про нього. Це подарунки, фотографії, предмети одягу, іграшки, диск з вашої піснею і ін. Народна мудрість говорить: «З очей геть з серця геть». На деякий час доведеться перестати спілкуватися з вашими спільними друзями, відвідувати ті місця, де ви проводили разом час.

Щоб не було часу думати про нього, потрібно завантажити себе роботою. Продумайте план заходів, які потрібно виконати. Як тільки нависає треклятая думку, потрібно швиденько зайнятися справою.

Психологи пропонують використовувати метод блокування думок. Для цього, потрібно сказати думки НІ. Можна закріпити слово ударом в долоні. Як тільки «налякали» думка, відразу уявляйте собі щось хороше, нейтрального змісту.

Можна прийняти ванну, наповнити воду маслами, солями або піною. Трохи поніжитися і розслабитися, а після цього спустити воду, уявляючи, що вона забирає все, що вас турбує.

Можна знайти для себе цікаве заняття, хобі допоможе відволіктися і відшукати однодумців. У колі нових знайомих можна спілкуватися спокійно, оскільки вони не будуть обговорювати події вашого минулого життя. А може там і знайдеться ваша нова любов.

Змініть своє життя

Щоб перестати думати про людину, психологи радять змінити своє життя, перейти з минулого в сьогодення. Для цього:

  • залишаємо менше вільного часу. Більше часу присвячуємо роботі, навчанні, гучним зустрічам з друзями (уникай посиденьок в маленькій компанії, де занадто легко спливають відверті розмови і спогади). В ідеалі думка «як перестати думати про коханого чоловіка» повинна замінитися на «де взяти ще пару годин у добі»;
  • знаходимо собі хобі. Ти не вмієш вишивати хрестиком, валяти з вовни або варити мило? На щастя, в світі знайдеться захоплення для кожного. Наприклад, танці або вивчення іноземних мов. Не бійся брати участь в змаганнях, спілкуватися з усім світом. Тобі важливо відчути, який цей світ великий, і скільки в ньому всього цікавого;
  • подорожуємо. Мобілізувавши свої сили, ти зможеш дозволити собі і далеку поїздку (в ідеалі – взяти відпустку і пожити в іншій країні), проте, почати можна і з детального вивчення околиць. Де б ти не жила – поруч завжди знайдуться цікаві місця і факти, про які ти й гадки не мала. Непогано для цього запросити друзів з інших місць, щоб разом вивчити твої краю;
  • змінюємося самі. Ти давно змінювала зачіску? А експериментувала зі стилем? Купувала нову туалетну воду? Пора подарувати більше любові собі, знайти своє щасливе і гарне «я»;
  • дбаємо про інших. Накопичену за дні страждань ніжність можна виплеснути, подарувавши турботу іншим. Наприклад, тварині. Або потребують твоєму теплі людям. Кохання – почуття, в якому світ потребує і потребуватиме завжди. Добре, що в тебе є енергія любові, тільки потрібно направити її в інше русло.  
  • Ти повинна відчувати радість від того, що твої почуття потрібні, і інші серця резонують від них. Якщо тобі важко спілкуватися з іншими людьми, подаруй любов своїм близьким. Повір – це чудове вкладення своєї любові, яке принесе дуже високі відсотки.

Кілька цікавих відео, які допоможуть впоратися з проблемою

Як швидко забути кохану людину:

Як жити після розлучення:

Вихід з емоційного лабіринту:

Як стати щасливою:

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.