Сумісність з Терезами (знак зодіаку) для чоловіків і жінок: гороскоп сумісності

27-10-2016, 17:52

Знак стихії Терезів — Повітря, тому такі люди легкі в спілкуванні, і найчастіше у них безліч контактів, які, в основному, неміцні, поверхневі. Перед Терезами постійно стоїть проблема вибору, і неможливо передбачити, яким буде їхній вибір на цей раз. Для того, щоб розібратися, союз з яким знаком зодіаку буде найміцнішим, потрібно дізнатися сумісність з Терезами (знак зодіаку).

Для чоловіків-Терезів гра в любов просто необхідна, їм складно вибрати когось одного. Вони обожнюють фліртувати і грати почуттями, це типові Дон-Жуани. Їх можна назвати творчими людьми, небайдужими до мистецтва, що сприяє творчій реалізації, однак відносини, побудовані ними, дуже часто є штучними. 

Для жінок-Терезів важко зрозуміти, що таке любов. Для неї — це те, що вона сама собі придумала. Найдієвішим способом відволіктися від реального життя є перейти до вдосконалення своєї зовнішності.

 

Сумісність ваг з іншими знаками

Ваги і Овен

Пара складається з двох абсолютно протилежних знаків. У них відмінна сексуальна сумісність, проте, є якась напруженість в інших сферах життя. Цей союз може дійти до шлюбу, але тільки, якщо обидва партнери навчаться поступатися один одному.

Ваги і Телець

Це союз справжніх гурманів. Партнери дуже люблять комфорт і мають гарний смак, але Телець по своїй натурі власник, а Терези цінують свободу, що призводить до конфліктів. Проте, ця пара здатна прожити довге спільне життя.

Ваги і Близнюки

У цієї пари досить міцна інтелектуальна зв'язок, яка підходить, швидше, для дружби. Партнери добре розуміють один одного. Такий союз може тривати досить довго, тільки якщо пара буде працювати над своїми взаєминами.

Ваги і Рак

Союз досить складний. Кожен з партнерів тягне ковдру на себе. Рішення важливих питань постійно затягується на тривалий час, що створює чимало труднощів в їх спільного життя. Таку пару можна назвати гармонійною.

Ваги і Лев

Цей союз можна назвати хорошим. У пари прекрасна сексуальна сумісність, крім того, вони чудово уживаються разом, якщо не враховувати часті конфлікти, що закінчуються бурхливим примиренням.

Ваги і Діва

Дуже часто такі відносини потрапляють в глухий кут. Ваги ненавидять практичність Діви, а Діва ненавидить тягу Терезів до різних задоволень і світських розваг. Довгострокові відносини у такої пари практично неможливі.

Ваги і Терези

Вони добре підходять один одному. Проте, через те, що партнери сильно схожі, в їх відносинах може з'явитися нудьга.

Ваги і Скорпіон

Партнери погано уживаються один з одним. Скорпіон дуже ревнивий і намагається обмежити свободу Терезів, а Терези не збираються прощатися зі своєю незалежністю. Скорпіон повинен навчитися стримувати свій гнів, інакше він назавжди втратить Терези. Тільки в цьому випадку можливі довгі відносини.

Ваги і Стрілець

Відносини досить сприятливі. Ці знаки зодіаку сумісні один з одним. Цей союз обіцяє бути довгим, романтичним і чудовим. 

Ваги й Козеріг

Це буде нетривалий роман. Між цими знаками існує фізична привабливість, але цього мало. Козеріг не сприймає бездіяльність Терезів, а Терезам важко змириться зі прихованістю Козерога.

Терези і Водолій

Пара сумісна в усіх сферах життя. Партнери не звертають уваги на всякі життєві дрібниці і йдуть на поступки заради збереження любові. Пара може прожити разом до глибокої старості.

Ваги і Риби

Такий союз дуже рідкісний, і часто він незабаром розвалюється. Партнери абсолютно не сумісні.
Гороскоп сумісності здатний розповісти про те, які відносини є найбільш тривалими, а які приречені на невдачу, але не варто забувати, що завжди є винятки з правил.

Відео-матеріали по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.