Як правильно цілуватися з мовою взасос: розкриваємо секрети французького поцілунку

27-10-2016, 17:52

Поцілунки - це засоби вираження своїх почуттів і прояви емоцій. З раннього дитинства діти висловлюють свою любов до батьків і близьких за допомогою поцілунків. Але дорослі поцілунки заслуговують на окрему увагу.

Між людьми виникають романтичні стосунки, що призводять до прояву природної потреби в ніжності. Але поцілунки це не таке вже просте заняття. Експерти стверджують, що правильно цілуватися потрібно вчитися. Існує навіть техніка поцілунків, яка навчить, як правильно цілуватися взасос з мовою.

Як правильно цілуватися взасос з мовою

уроки ніжності

Для того, щоб поцілунок викликав найприємніші і романтичні почуття, потрібно створити відповідну обстановку. Це інтимна атмосфера, де немає сторонніх людей, які б бентежили і змушували стримувати почуття. Можна оточити себе квітами або запалити свічки.

Основну увагу варто приділити свіжості дихання.

Крім того, поза не повинна бути статичною, рукою можна легко провести по спині, по волоссю і торкнутися плечей. У проміжках між поцілунками потрібно розповісти партнеру, що ви до нього відчуваєте, ніжні і приємні слова будуть до речі. Ваше тіло повинно бути розслаблено і пластично, не варто напружуватися. Поцілунки повинні бути різними і змінювати один одного. Від легкого покусування і посмоктування губ партнера до плавного переходу до «французькому».

Перед тим, як почати цілуватися з мовою, дивіться партнеру прямо в очі, повільно наближаючись до його обличчя. Не дивіться на губи. У міру наближення прикривайте повіки, а під час французького поцілунку тримайте очі закритими, постарайтеся відчути, як ніжність розливається по всьому тілу і передається вашому хлопцю або дівчині.

Під час поцілунку з мовою не намагайтеся затримати подих, дихайте в своєму звичайному темпі.

Багато хто не розуміє, як правильно розташувати голову під час поцілунку, щоб не заважав ніс. Для зручності вашого і вашої дівчини або хлопця нахиліть голову трохи в сторону, протилежну нахилу голови партнера.

Коли ви цілуєтеся, ваші з партнером губи повинні стикатися і рухатися так, ніби ви обхвачуєте губами морозиво. При цьому ваш рот і рот дівчини або хлопця повинні розташовуватися не прямо, а в протилежних сторонах. Губи повинні знаходити один на одного так, щоб верхня губа одного з цілуються розташовувалася між двома губами іншого. Іноді можна міняти положення голови і губ.

Цілуючись взасос, що не напружуйте губи і язик, інакше поцілунок не вийде ніжним. 

Під час поцілунку з мовою не засовуйте його занадто глибоко в рот хлопцеві чи дівчині, інакше це може доставити незручність вашому партнерові.

Варіюйте глибину проникнення і швидкість поцілунку в залежності від того, як відгукується на ласки ваш партнер.

При правильному французькому поцілунку закохані повинні обіймати один одного. Якщо ви хлопець, то можете обійняти партнерку за талію і гладити область її спини та попереку. Якщо ви дівчина, то оптимально розташувати руки на шиї і плечах партнера. Також можна гладити груди свого молодого чоловіка.

Завершуючи поцілунок, зробіть ваші рухи більш повільними і м'якими, починайте цілувати вашого партнера без використання мови, роблячи дотику короткочасними, ніби ставлячи крапку. 

Якщо один з партнерів боязкий і ніяк не наважиться поцілувати іншого, можна показати свою готовність за допомогою очей. Якщо партнер дивиться прямо в очі і не відводить їх, то вже можна проявити свою ніжність.

Правильно навчитися цілуватися можна методом проб і помилок, головне - щирість і чуттєвість.

Найважливіше, що якщо між людьми немає почуттів, то навіть самий умілий поцілунок не дасть бажаного результату.

При поцілунку не варто широко розкривати рот, потрібно орієнтуватися на прояви емоцій партнера. Він покаже, як йому хочеться цілуватися.

Відео-матеріали по темі статті

Про правильну техніку французького поцілунку ви дізнаєтеся з цього відео:

Як правильно рухати мовою при поцілунку:

Популярний урок про техніку поцілунку:

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.