Характеристика Водолія: загальна та коротка характеристика зодіаку

27-10-2016, 17:52

Водолії - єдиний знак, який непросто любить веселку, а просто на ній живе. Він розібрав її по шматочках, розглянув кожен колір окремо, але як і раніше вірить в неї. Вони реалісти, але характеристика Водолія сповнена всяких несподіванок. Добрі і спокійні натури отримують задоволення від неголовного тихого виклику суспільству, коли шокують оточуючих своєю поведінкою. Вони здатні здивувати непередбачуваними вчинками.

Водолії не надто мудрі, не надто ентузіасти, а й небайдужі. Головна риса — інтерес пізнання нової таємниці. Їх приваблює і спорт, і діти, і політика. У відносинах з Водолієм необхідно забути про свій егоїзм, адже його ставлення до жінці не буде єдиною метою в житті. Вони постійно прагнуть до спілкування, у них завжди багато друзів, але це не заважає їм перебувати в похмурих періодах самотності.

У будь-якому стані Водолій залишається проникливим, проникливість у нього розвинена дуже гостро.

Водолій підвладний Урану, який робить його бунтарем. Вважає, що світу потрібні зміни. Водолії повні загадок. Він ніколи не покаже, що має намір зробити, він просто робить так, як хоче. Щоб почати довіряти людині, їм спочатку необхідно добре вивчити його. Він не вірить в слова, але оцінює співрозмовника абсолютно повністю. При цьому його висновки ніколи не зійдуться в думках опонента.

Водолій-Чоловік

Характеристика чоловіків зводиться до того, що вони ніколи не будуть вести себе як інші люди. У дружбі він відмінний друг, наставник і радник. Він вважає, що жінка може бути у кожного чоловіка, в ось любов — це набагато більше. І він постійно чекає більше. І в момент, коли йому здається, що ось воно вже зовсім близько, чоловік Водолій починає вести себе байдуже. Водолій не хоче показувати свої почуття, зате в душі інших людей залазить із задоволенням. Його мотивації складні для нього самого, йому цікаві всі люди, навіть яких він ще і не зустрів. Коротка характеристика Водолія чоловіки зводиться до того, що все зрозуміле прозоро ясно. Головне в спілкуванні з ним — не заблукати в його власному повітряному світі чудес.

Жінка-Водолій

Загальна характеристика жінки Водолія мало чим відрізняється від всіх рис цього знака стихії Повітря. Жінка Водолій парадоксальна у всьому, від стрижки до почуттів, її головне достоїнство — вірність. Вона вірна, коли закохана. З нею легко мати дружні відносини, якщо вона спілкується серед людей свого кола. Вона постійно слідує за своєю мрією, ніколи нікому не належить.

Її любов буває ніжною, але їй завжди потрібна свобода. Гроші не головне для неї. У жінки Водолія свої цілі і поняття етики, які далекі від загальноприйнятих. Вона готова приймати життєві правила інших людей, але її мета буде завжди інший. Вона може граціозно плисти за течією, але в любовних відносинах стати незграбним ведмежам. Грань між товариством та любов'ю у неї майже стерта.

Вона радіє всіх дрібниць, вона знає скільки в світі чудес. Вона любить викликати ревнощі у партнера, відчувати себе значущою. Жити з жінкою Водолієм - це значить приймати її судження. Вона практична і заглядає на кілька років вперед. Її головна здатність — чудова інтуїція. Якщо вона впевнена в тому, що щось станеться, то це неодмінно збудеться. Вона володіє чарами.

Відео

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.