Як подружитися з домовиком, як його задобрити при переїзді на нове місце проживання

27-10-2016, 17:52

Ну що ж це за будинок, якщо в ньому немає будинкового ?! Вважається, що в кожній хаті, квартирі, будинку, в загальному, житло людини є домовик, з яким потрібно водити дружбу в інтересах самого ж господаря. Якщо з домовиком відносини хороші, то він послужить вам добру службу: догляне за господарством, допоможе в підтримці миру і спокою в будинку. А тепер давайте поговоримо про те, як подружитися з домовиком.

Маги і езотерики запевняють, що налагодити контакт з домовиком не так складно, важливо лише дотримуватися деякі важливі моменти про те, як дружити з ним:

 • Почніть з домовленістю між вами та будинковим про те, що ви не проти його перебування у вашому домі і готові дружити з ним. І призначте його на почесну посаду помічника в домі. Якщо ви думаєте про те, що помічник з такого містичного створення навряд чи вийде, то варто сказати, що ви помиляєтеся! Насправді ми не завжди здатні цінувати деякі речі, які складаються гладко і добре. Але коли ви починаєте чути в будинку постійні шарудіння, дзенькіт посуду і тому подібні дивацтва, досить переглянути своє ставлення до домовому і в будинку стає спокійніше і затишніше.

 

 • Дружите з домовиком, але не дозволяйте йому сісти вам на шию. Ви виконуєте свою частину обов'язків: годуєте його, хваліть за труди, а він в свою чергу доглядає за будинком і охороняє його від бід і нещасть. Такі умови ваш житель напевно схвалить, і він буде добрий до всіх членів сім'ї. А значить питання про те, добрий чи злий домовик живе саме в вашому домі, не виникне. Вважається, що якщо перестаратися з добротою по відношенню до домовику, то він стане ледачим, постійно вимагає поїсти, чи не справляються з обов'язками.
 • Для того, щоб домовичок точно освоївся в вашій оселі, необхідно виділити йому дещо з найпростішої, без малюнка, посуду і рушник білого кольору. Тепер ви будете знати, куди покласти йому поїсти. Домовик дуже радіє подарункам, які можна дарувати йому з нагоди або просто, наприклад, вишиту серветку або пов'язану фуфайку. Чистоту ваших намірів підтверджують посуд і штучки білого кольору. Поїсти домашній зберігати затишку любить такі продукти: молоко, кондитерську випічку, а чарочка горілки також припаде йому до душі.

 • З давніх часів так уже повелося, що особливу позитивну енергетику в будинок привносили домовик і кішка. Вони прекрасно знаходять спільну мову за умови, що кішка не турбуватиме кут домовичка, в якому його годують і залишають подарунки. Іноді можна побачити, як кішка грає з домовиком. Наприклад, якщо кішка пильно дивиться в одне місце, а очі у неї рухаються, немов спостерігають за кимось. Або, коли кішка, лежачи на спині, перебирає лапками, наче з нею хтось грає, це домовичок не дає нудьгувати домашньої улюблениці.

 • А зараз варто згадати про те, що іноді нам доводиться міняти місце проживання, і, не дивлячись на те, що процес переїзду дуже клопітливий, не варто забувати про те, що будинкового, з яким ви багато років жили душа в душу, потрібно прихопити з собою в новий будинок. А як задобрити домовика при переїзді і забрати його з собою? А робиться це так: розкривши скриньку або коробку з кришкою, застеліть дно м'якою серветкою і залиште її у відкритому стані на всю ніч. Запросіть перед сном домовичка забратися в коробку, тим самим підготувати до переїзду на нове місце.  

А чи знаєте ви, що існує офіційно визнаний «день будинкового», Який відзначається 10 февраля? У цей день варто погодувати домовичка, обов'язково пригостивши його здобної ароматної випічкою з молоком. Вважається, що здоров'я у нього в цей день ослаблене, тому і потрібно його смачно погодувати, поставитися з розумінням, не вимагаючи від нього виконання домашніх справ. Міцної дружби вам, друзі, з домовиком! 

Відео до розмови

<script type="text/javascript">document.write('Дорогой читатель, пожалуйста, оцени труд авторов статьи и НАЖМИ кнопку социальной сети, в которой ты зарегистрирован, поделись этой статьей в социальной сети (ведь это совсем несложно, правда?), и стань участником ежедневного розыгрыша 500 рублей на мобильный телефон! Заранее спасибо.')
<script type="text/javascript" src="/share42/share42.js"> <script type="text/javascript" src="http://vk.com/js/api/share.js?85" charset="windows-1251">
 • Як швидко забратися удома

  Найсучасніші способи, які допомагають швидко навести в домі чистоту і порядок

 • Як побачити домовика

  Способи, як зрозуміти, чи є домовик в будинку, побачити його і подружитися

 • Домовик у квартирі: ознаки

  Як зрозуміти, що у вашому будинку живе домовик

 • Як правильно переїхати в нову квартиру

  Правила переїзду в нову квартиру - як правильно переїхатиВчимося переїжджати правильно


  загрузка ...
  <script type="text/javascript"> document.write('');
  загрузка ...
  <script type="text/javascript"> document.write('');

  Коментарі:

  Залишити коментар

  <script src="https://www.google.com/recaptcha/api.js?hl=ru" async defer>
  2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.