«Доларове дерево»: прикмети, як використовувати доларове дерево для залучення грошей

27-10-2016, 17:52

Багато хто тримає вдома так зване «доларове дерево», Навіть не замислюючись, що воно може чимось допомогти або нашкодити, а дехто й гадки не має, що на віконці у нього росте таке грошове рослина.

З цією рослиною пов'язано багато прикмет і повір'їв, хтось вважає його запорукою жіночого щастя, а хтось – нещастя. Однак назва «доларове дерево» чули всі. Вважається, що якщо в приміщенні стоїть така рослина, то там завжди будуть водитися гроші, і чим краще і швидше воно росте, то багатша прибуток.

Як подружитися з цією рослиною

1) Почнемо з того, що цікавить усіх: а чи можна дарувати «доларове дерево»? відповідь – однозначне «да»! Адже саме подароване, ця рослина  принесе щастя будь-якій жінці, а ось куплене самостійно може, навпаки, стати квіткою безшлюбності!

2) Отримавши в подарунок цю рослину, потрібно обов'язково «відкупитися» декількома дрібними монетами.

3) Якщо добре і правильно доглядати за «заміокулькас» (Так по-науковому називається Доларове дерево), то через деякий час на ньому розпуститься квітка, що є дуже добрим знаком: незаміжні в цей час можуть знайти своє щастя, а в сім'ях настануть гармонія і розуміння.

4) Вважається, що прикрасивши доларами цю квітку, можна отримати з нього «прибуток» - Бо це дерево буде притягувати гроші до вас. Як це зробити: згорнуту купюру (піраміда повинна бути видна!) Обмотати стрічкою і прив'язати до листку, а під горщик покласти цент. У ємність для поливу теж варто покласти таку монетку. така «хабар», Дана дереву, принесе дохід його власнику. Ось як використовувати «доларове дерево» для залучення грошей – просто і оригінально.

5) Якщо ви взялися пересаджувати «доларове дерево», Звіртеся з місячним календарем: вдалою буде пересадка на зростаючу місяць, в інші фази пересаджувати не варто – по-перше, засохне, по-друге, з дому «підуть» всі долари.

6) Наступна прикмета пов'язана зі ставленням до самого рослині – до нього потрібно ставитися дбайливо, з любов'ю, не ображаючи, пересаджують завжди акуратно, не смикаючи. тоді і «Замиокулькас» відповість вам тим же і стане справжнім грошовим талісманом!

7) Звичайно, рекомендують саме дарувати це дерево, але якщо ви, наприклад, хочете придбати його собі в офіс або подарувати чоловікові / дружині, тобто принести в власний будинок, то в розпліднику придивіться до кожного з цих рослин і виберете самі то, яке вам більше сподобалося, не треба брати перший-ліпший або передавати вибір продавцю.

Нехай дерево саме «вибере» вас, а ви постарайтеся це відчути, щоб вже на цьому етапі «подружитися» з ним і налаштуватися на одну енергетичну хвилю.

8)  Якщо вам потрібно виїхати, то не продавайте «доларове дерево», пам'ятайте – його можна тільки подарувати! Інакше це може принести шкоду як продавцеві, так і покупцеві.

Якщо після всього перерахованого вище у вас залишилися сумніви щодо такого подарунка комусь, то майте на увазі, що:

  1. «Замиокулькас» - Не просто таємниче рослина, це ще й дуже модний подарунок, який підійде для будь-якого інтер'єру і припаде до смаку навіть самим вибагливим. Тож не дивно: це домашнє дерево коштує недешево!
  2. Можна подарувати його шефу на 23 лютого чи брату, який давно не може знайти роботу… До того ж, завдяки своїй назві, рослина дає ще одну підказку, як його подарувати – навішати на нього доларових купюр, як на ялинку! Буде гарно і креативно.
  3. Догляд за ним найпростіший, з цим впорається будь-хто.
  4. Цю благородну і елегантну домашнє рослина ще й дуже красиво! А повішені на нього долари додадуть «родзинку» приміщенню.

Батьківщина «доларового дерева» - Південна Америка, але прижитися воно здатне в будь-якій широті. Листя ростуть прямо із землі, і їх зазвичай приймають за стебла. Насправді його листя виглядають як «стріли» зі своєрідним «оперенням» (Те, що ми приймаємо за листя). Подружитеся з цією квіткою – і він подарує вам щастя і багатство!

Відео галерея по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.