Грошове дерево: прикмети, властивості і поради, де поставити грошове дерево

27-10-2016, 17:52

Далеко не кожна людина має в будинку достаток, тому ця тема давно обросла легендами і легендами. Наприклад, деякі вважають, що тільки в будинках з достатком зможуть існувати кімнатні рослини.

Вважається, що тільки два кімнатних рослини мають властивості притягувати достаток в будинок – толстянка або «грошове дерево» і герань. У даній статті буде розглянуто грошове дерево: прикмети, які з ним пов'язані, дуже цікаві.

Знайомство з грошовим деревом

Ця рослина неймовірно живуче і відрізняється неймовірною тягою до життя, адже воно тривалий період може обходитися без води і пустити паросток навіть з пошкодженого листочка. Однак, щоб грошове дерево стало справжнім магнітом для притягання грошей, за ним повинен здійснюватися хороший догляд.

Вважається, що листя товстянки, які опали і засохли, дуже схожі на дорогоцінні камені, покриті пилом. Але існує прикмета, що такі листочки володіють неймовірною енергетикою для залучення грошей. Їх потрібно зібрати в мішечок і покласти в гаманець.

Як грошове дерево повинно з'являтися в будинку?

Щоб дерево приносило фінансову допомогу, купувати його не можна, його потрібно посадити самостійно. Також грошове дерево не повинно з'явитися в будинку як подарунок.

Якщо у ваших друзів є доросла толстянка, то потрібно скористатися моментом і відрізати невеликий держак, адже рослина розмножується пагонами. При цьому не можна питати дозволу у господарів, відрізати потрібно, тихо вибачившись перед рослиною. А господареві потрібно побажати благополуччя і здоров'я.

Принесені пагони повинні деякий час постояти в склянці з водою, тому не потрібно відразу їх садити в землю. Живці саджають, коли з'являться корінці.

Догляд за толстянка

Після посадки грошового дерева потрібно стежити, щоб воно добре прийнялося. Для цього багато споруджують клейончатий ковпак, відкриваючи щодня його для провітрювання рослини. Якщо немає можливості зробити такий ковпак, то замість нього можна використовувати звичайний стакан.

Доброю прикметою вважається, якщо перед тим, як посадити грошове дерево, в горщик покласти монету, яка буде покращувати матеріальний стан своїх господарів. Обов'язково влітку рослина потрібно виносити на вулицю, так як воно любить рахунок. Завдяки сонцю воно зміцніє і буде добре рости, що позначиться на вашому матеріальному добробуті.

Також вважається доброю прикметою, якщо подарувати грошове дерево на весілля молодятам. Але до гілок грошового дерева обов'язково потрібно прив'язати на червону стрічку купюри і побажати молодим достатку, здоров'я і благополуччя.

З деревом потрібно щодня спілкуватися. Приділяйте йому хоча б кілька хвилин і розкажіть рослині про свої мрії та плани, необов'язково пов'язаних з грошовими коштами. Обдаровує товстянку компліментами і теплими словами, і вона не залишиться в боргу.

До дерева не повинні торкатися сторонні люди.

Сусідів рослині також потрібно підбирати правильно. Його не можна ставити разом з кактусами та іншими рослинами з колючками, так як грошові властивості дерева будуть порушені, і гроші навпаки будуть йти з вашого будинку.

Кожен день листочки грошового дерева повинні протиратися вологою серветкою від пилу, так як вона буде перегороджувати фінансовим потокам.

Розташування грошового дерева в будинку

Багато чого не знають, де поставити грошове дерево для матеріального благополуччя. Грошове дерево буде себе почувати найкраще на вікні, але не на будь-якому, а саме на тих, які виходять на південно-східну сторону. Південний схід вважається сектором багатства, тому для залучення грошей розташовуватися він повинен саме в цьому місці.

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.