Система флай леді: що це таке, які у неї заповіді, поради початківцям

27-10-2016, 17:52

Час невблаганно. Час не зупиняється. час – наша головна цінність. І хочеться, дуже хочеться, щоб воно бігло повільніше, особливо, коли відбувається щось важливе і цікаве в житті.

Але існують справи і події, коли хочеться, навпаки, пересунути стрілки годинника на годину, на два, а то і на день вперед.

Одне з таких подій - прибирання будинку. Для більшості жінок це важкий хрест, який треба нести, інакше будинок перетвориться на місце, де живуть бруд і бардак.

Для багатьох необхідна глибока моральна підготовка перед цим неприємним, але необхідним заходом. Але ж можна витратити години, проведені з ганчіркою і пилососом, на що-небудь більш важливе і приємне.

Найбільш актуальна проблема прибирання будинку для працюючих жінок. Закінчилася робочий тиждень і в планах на суботу, як завжди, наведення порядку. А хочеться просто відпочити, позайматися з дітьми, вибратися кудись за місто, сходити в театр або в кіно – та хіба мало чим можна себе розважити. А тут прибирання.

Є приємна і важлива новина. Існує система, яка перетворює ненависну рутину підтримки порядку в будинку якщо не в задоволення, то в абсолютно необтяжливу і часом навіть приємну звичку.

Це система флай леді.

Як у будь-якої усталеної системи, у флай леді є свої закони, свої заповіді. Тож почнемо.

Заповідь перша. Вихідні дні - для відпочинку, для себе коханої і дорогої.

Заповідь друга. генеральні прибирання – це минуле століття, це несучасно. Порядок в будинку краще просто підтримувати.

Заповідь третя. регулярність прибирання – це запорука економії часу і гарантія чистоти в будинку.

Заповідь четверта. Кожній речі - своє місце. Де взяв, туди і поклади.

Заповідь п'ята. «Плюшкін» - Головний ворог порядку. Чи не давай старим і непотрібних речей стати господарями в твоєму домі.

Заповідь шоста. постійний контроль «гарячих точок» - Аномальні місця в будинку, де постійно з'являється бардак.

Заповідь сьома. Не беріться за все одразу. У вас не сім рук, а всього дві. Створюйте свій особистий образ пурхають господині поступово і терпляче. Почніть з малого.

Заповідь восьма. Створіть у себе звичку не купувати нічого нового, поки є старе. Купили нову річ - викидайте стару. Може бути, вона дорога вам, як пам'ять, але якщо ви не збираєтеся робити в будинку музей з використаних і поношених речей, то зберігати їх ні до чого.

Як стати флай леді і з чого почати?

Стати пурхають господинею одночасно і просто, і нелегко. Просто тому, що починаємо з простих дій, наприклад, залишати чистою раковину перед сном. Нелегко зробити це звичкою.

Але якщо ви все-таки вирішили стати флай леді, твердо вирішили не бути рабою прибирання, то не зволікайте і починайте прямо зараз. Найперший і найважливіший рада для початківців флай леді: визначитеся з найбільш важливими для вас справами, складіть список і виділіть з нього самий, найголовніший елемент. Не відкладайте, починайте.

Невеликий приклад списку справ.

- ритуал – це важливий елемент на шляху створення щоденних звичок. У вас, безумовно, щодня присутній ранковий туалет (вмитися, почистити зуби, зарядка). Додайте до цього, припустимо, полив квітів, змітання пилу на дзеркалі в передпокої і т. Д.

- До ранкового ритуалу додайте вечірній. Помити перед сном посуд або підготувати взуття на завтрашній день, наприклад.

- Навести порядок на робочому столі комп'ютера, в електронній пошті – прибрати зайві папки, видалити старі листи.

- Заведіть домашній журнал справ і внесіть в нього умовні зони будинку або квартири. Поділ житлоплощі на окремі функціональні зони допоможе легше орієнтуватися в черговості та пріоритетності домашніх завдань і допоможе виробити систему в господарюванні, відштовхуючись від індивідуальних особливостей саме вашого житла.

Звичайно, ви можете розширити цей список, у кожної господині своє бачення чистоти і порядку в будинку.

Але спочатку почніть з гарного настрою. Увімкніть улюблену музику, посміхніться собі в дзеркало, привітайте з початком нового життя в новому образі. Позитивний настрій допоможе вам розслабитися і відчути себе скульптором свого життя.

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.