Одяг для годуючих мам: як вибрати комфортну і гарний одяг на час грудного вигодовування

27-10-2016, 17:52

Бути привабливою жінка хоче завжди, незалежно від свого статусу. Мамі, що годує точно так же хочеться виглядати красиво, як і зірці подіуму. Тим більше, що вона позбулася свого животика, фігура починає приходити в норму.

Одяг для годуючих мам

Але під час вагітності жінки не думають про те, що вони будуть носити після пологів, тому з шафи дістаються старі платтячка, халати. А якщо мама злегка розповніла, то в хід йдуть старі сорочки і футболки чоловіка. Але хіба це одяг для годуючих мам?

За рекомендацією Всесвітньої організації охорони здоров'я годувати дитину грудьми необхідно до двох років. І весь цей час жінка повинна ходити в старих футболках?

Звичайно, немає, зараз цілком достатньо фірм і магазинів, що випускають одяг для жінок, що годують.

Вимоги до одягу для жінок, що годують

Якою ж має бути одяг для годуючих?

Перш за все, у цій одягу повинен бути простий і вільний доступ до грудей, щоб мати могла годувати свого малюка на першу вимогу і непомітно для оточуючих. При цьому плечі, пахвові западини і груди повинні бути прикриті від протягів.

Матеріали, з яких шиється такий одяг, повинні бути натуральними і гіпоалергенними. Адже мама прикладає немовляти саме до цих матеріалів. І, природно, всі речі для годуючих мам повинні бути модними, зручними і красивими.

Як правильно вибрати одяг для годування

Почнемо з підбору бюстгальтера. Він повинен надійно підтримувати груди. При придбанні ліфчика необхідно враховувати багато нюансів.

По-перше, розмір чашечки. Багато жінок не враховують той факт, що з настанням лактації груди збільшуються в обсязі, і набуває незвичний для себе розмір. Тому перед тим, як купувати новий бюстгальтер, приміряйте його.

По-друге, наявність отвору для годування. Тут вже мами вправі вибирати самостійно, яка конструкція для неї більш зручна: застібка зверху або кишенька.

По-третє, ніякого поролону і «кісточок». Бюстгальтер для молодих мам повинен бути виготовлений виключно з бавовни, без додавання синтетичних волокон, і не мати ніяких вкладок. А наявність так званої «кісточки» може тільки нашкодити мамі, що годує.

Отже, вибираємо одяг для годуючих. Правильно вибирайте розмір одягу. Не варто брати одяг меншого розміру, особливо якщо вона здавлює груди. Краще віддати перевагу моделям вільного покрою: Разлетайка, тунік.

Вибирайте одяг по погоді. Для літньої спеки підійдуть моделі з льону та бавовни. Для зимових холодів вибирайте моделі, які захищають груди від холоду.

Відео-матеріали по темі статті

Поради про те, який одяг буде більш зручною для годування:

Кілька цікавих варіантів одягу:

Залишайтеся завжди красивими:

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.