Покупки на Ебей - рекомендації новачкам правильним покупкам на цьому аукціоні

27-10-2016, 17:51

Масштабний аукціон eBay за двадцять років з моменту створення зміг зайняти міцну нішу в віртуальної торгівлі. Інтерес до зарубіжних «примх» незабаром прокинувся і у російського покупця, завдяки чому сьогодні і з'явилася ця стаття, покликана навчити новачків правильній та безпечній шопінгу.

Покупки на Ебей, за великим рахунком, нескладний процес, захоплюючий і хвилюючий вже з моменту відкриття першого лота, однак про всі премудрості потрібно бути обізнаними заздалегідь, якщо ви вирішили зайнятися електронним шопінгом самостійно.

Покупки на Ебей - рекомендації новачкам

Інструкція для новачків

1. Обов'язкова реєстрація. Ставши офіційним користувачем ресурсу, клієнт може безперешкодно приступити до покупок на аукціоні;

2. Пошук потрібного продукту. Заняття досить нехитра, а найчастіше з запасом часу навіть приємне. Навігація сайту дозволяє швидко відшукати необхідний лот і, власне, перейти до третього пункту;

3. Вивчення продавця. Необхідний аспект будь-яких операцій на Ебей, Амазон та інших нетрадиційних торговельних майданчиках. Уважно читайте опис виставленого лота, перегляньте фотографії та приступайте до анкети продавця. Він на сайті наділяється спеціальним рейтингом, який забезпечується відгуками від колишніх покупців. Передбачувано, що позитивний рейтинг свідчить про надійність продавця і його чесності;

4. Вивчення системи оплати і доставки. Окремий і досить складне питання, з яким у багатьох російських покупців пов'язані не найприємніші спогади. Основні моменти необхідно врахувати перед оформленням покупки – це служба доставки і митні нюанси.

Як мінімум варто пам'ятати, що є поняття безмитне ліміт і для жителів РФ і Казахстану становить 1000 євро, для жителів України 200 євро, Білорусі — 120 євро.

І те, що кур'єрські служби, такі, як FedEx, DHL, UPS, TNT та ін., Характеризуються високою вартістю міжнародної доставки і тим, що часто змушують своїх клієнтів розщедритися на митне оформлення товару, при тому, що державні поштові служби, наприклад USPS таких проблем не створюють.

Доставка товарів в Україну та Росію, як правило, займає кілька тижнів. Звичайно, якщо ви платите за доставку, то продавець може відправити міжнародним перевізником, які привезе вашу покупку за 2-3 дня. Але будьте готові до того, що це обійдеться в пристойну суму. Якщо ж ви вибрали товар з безкоштовною доставкою «free shiping», То раніше, ніж через пару тижнів, не чекайте свою покупку;

5. Продаж товарів на Ебей ділиться на два принципово різних сегмента: «Buy it Now» - Термін, що позначає фіксовану ціну за лот, не підлягають зниженню, і аукціонний торг. Участь в останньому – це ціле мистецтво, яке не кожному під силу.

З усього перерахованого вище можна винести один приємний, але несподіваний момент – всій згаданої тяганини покупок можна уникнути за допомогою офіційного представника аукціону – eBayToday, нині носить ім'я ShopoTam.

Портал пропонує барвистий російськомовний каталог з усіма товарами – вам лише потрібно знайти кнопку «купити». Решта процес на себе беруть співробітники пошепки: оформлення замовлення, оплати та доставки.

Для торгів на аукціоні Ебей пошепки для своїх клієнтів також підготував привабливий сюрприз: робот-снайпер, який робить ставки за вас і підвищує ваші шанси на успіх в торгах до дев'яноста відсотків!

Схема роботи таємного шпигуна проста: він робить ставки за дві-три хвилини до закінчення торгів і лише несуттєво перевищує попередню ставку. Вам потрібно вказати межа забороненої для перевищення суми і поповнити особистий рахунок на сайті пошепки. ShopoTam: купувати легко!

Дуже часто жителі України, Росії та інших країн СНД стикаються з тим, що продавець не доставляє товар до їхньої країни. Якщо ви спробуєте зробити ставку на такий лот, або оплатити товар, то система не дозволить. eBay видасть повідомлення, сповістивши покупця про помилку операції. Як же бути в такому випадку? Можна робити замовлення через посередників, які отримають товар від продавця, і вже відправлять Вам. 

6. Отримання товару. І ось настав той момент, коли посилка прийшла до Вас на пошту, і ви окрилений йдете отримувати довгоочікувану покупку. Багато хто, особливо новачки, забувають про те, що потрібно завжди розкривати посилку прямо в поштовому відділенні.

Для чого це робиться? Бувають випадки, що продавець переплутає товар, і відправить Вам не той, за який ви заплатили. Або отримана покупка відрізняється від тієї, яка була на сайті. Ясна річ, що ви захочете повернення грошей, або ж обміну непотрібного Вам товару. Все це можна зробити, якщо відкрити диспут на eBay, в результаті якого Вам потрібно буде довести свою правоту.

Тому, досвідчені покупці завжди беруть з собою фото і відео камеру, щоб зняти процес отримання і розкриття посилки. Ці матеріали можуть стати незаперечним доказом того, що товар прийшов не такий, як ви замовляли, або ж з певними дефектами і пошкодженнями.

Відео-матеріали по темі статті

Як виграти аукціон на Ебей:

Правила покупок на різних торгових майданчиках:

Поради тим, хто вперше потрапив на Ебей:

Приклад покупки на Ебей:

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.