Причини появи другого підборіддя у жінок: спадкові, пов'язані зі способом життя та інші

27-10-2016, 17:52

Наявність другого підборіддя, це, звичайно, ще не кінець світу, але, погодьтеся, що краси особі він навряд чи додасть. Багато жінок скаржаться на те, що це додаток на обличчі робить їх старше, псує загальний овал обличчя.

Напрошується питання: «Які причини появи другого підборіддя у жінок?» А причин насправді досить багато, від спадковості до неправильного життєвого образу. Розглянемо їх все.

генетична схильність

Схильність на рівні генетики. Зверніть увагу, чи є у вашої мами друге підборіддя. Якщо відповідь позитивна, можна сказати, що ви визначилися з причиною виникнення другого підборіддя у вас.

Що вам це дасть? Знаючи свою схильність, ви можете, не чекаючи його появи, робити профілактичні вправи, щоб звести до мінімуму ризик виникнення цієї проблеми в більш зрілому віці.

Особливості будови обличчя

Відображення в дзеркалі повинно вам підказати, чи належите ви до того числа людей, у яких дуже слабо окреслено контур нижньої щелепи. 

вік

Вік, який практично завжди тягне за собою таку неприємність. І це зрозуміло, і навіть очевидно, що з віком всі м'язи слабшають, втрачають тонус, і особа тут не є винятком. Вправи, що сприяють нормалізації тонусу м'язів, допоможуть успішно привести особа в порядок.Возраст є характерною причиною поява другого підборіддя у жінок, що пояснюється зміною в роботі гормональної системи. 

нестабільний вага

Вагова категорія, що перевищує норму, як правило, сприяє утворенню зайвих відкладень в області підборіддя. Але і схуднення, особливо яке сталося занадто стрімко, що не додасть краси вашій особі. Розтягнута і ослаблена шкіра некрасивою складкою «прикрасить» вашу щелепу знизу. 

Хвороби щитовидної залози

Неправильно функціонуюча щитовидна залоза. Ця причина дуже поширена. Тому варто уважно стежити за здоров'ям і при необхідності відвідувати фахівця. 

Ваш спосіб життя

Спосіб життя, який залишає бажати кращого. Це ємне визначення включає в себе: 
- неправильне харчування. Під неправильним харчуванням в даному випадку розуміється їжа (жирна, гостра, солона), яка сприяє затримці води в організмі;

- сутулість, якої, можливо, ви не зраджуєте значення. Цьому може сприяти сидяча одноманітна робота, що вимагає нахиляти голову вниз. Якщо це робити кожен день, то це неминуче призведе до втрати тонусу м'язів шиї, які і відповідають за гарний підборіддя. Для того, щоб уникнути подібної проблеми, досить привчити себе до здатності контролювати свій власний хребет і тримати його прямо;

- подушка, на якій ви спите, теж, виявляється, може послужити вам недобру службу. Давайте розберемося, яка подушка вважається шкідливою. Подушка, лежачи на якій, ваша голова завжди знаходиться, немов нахиленою вниз. Це високі подушки, м'які за своїм складом.

Тому, вибираючи собі подушку, не полінуйтеся приділити увагу, щоб вона була невисока, щільна, невелика за розміром. А якщо ввечері перед сном ви любите почитати книгу, стежте щоб під час читання голова знаходилася в правильному положенні.

період вагітності

Варто сказати про те, що якщо проблема другого підборіддя виникла в період підготовки жінки до материнства, то не потрібно особливо хвилюватися з цього приводу. Всьому виною гормональні зміни, які поступово нормалізуються. Як правило, після народження дитини у матусі друге підборіддя зникає самостійно. 
Тепер, коли ви знаєте все про причини виникнення другого підборіддя, ви зможете для себе вирішити, якими методами можливо вирішити вашу проблему. І що робити надалі, щоб знову з нею не зіткнутися! 

Відео-матеріали по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.