Як прибрати друге підборіддя за тиждень: швидкий і ефективний комплекс процедур

27-10-2016, 17:52

Багато скептиків, побачивши заголовок статті, подумають про те, що все це дурниці - за тиждень позбутися другого підборіддя неможливо. А чому б і ні, адже в житті кожного з нас трапляються ситуації, коли необхідно підготуватися належним чином до якогось дуже значущої події в житті. А то, що на досягнення мети в запасі є всього лише 7 днів, не перешкода, за умови, що завзяття та наполегливості вам не позичати!


Оскільки радикальний метод – хірургічний в даній статті не розглядається, мова піде про комплекс процедур, які розраховані на застосування в домашніх умовах.

Комплексний підхід

Комплекс процедур включає в себе:
1. Гімнастику, яка дозволить зміцнити необхідні м'язи (шиї і підборіддя);
2. Масаж, цілюща сила якого не потребує додаткової реклами. Він здатний оновити, підбадьорити навіть саму в'ялу шкіру;
3. Маски, компреси (на основі цілющих трав), що дозволяють закріпити отримані результати. 
Пам'ятайте, що не варто вибирати для себе якийсь із більш сподобалися пунктів, взята окремо процедура не порадує вас результатом, а ось використані в комплексі вони здатні творити чудеса. Раз вже постало питання руба: «Як за тиждень прибрати друге підборіддя?», Потрібно докласти максимум зусиль, щоб все вийшло!

Вправи для підтяжки обличчя

Рекомендовані фізичні вправи:
• Перед дзеркалом вимовляєте голосні звуки, намагаючись зробити це таким чином, щоб відчувалося, як напружуються м'язи обличчя, шиї, підборіддя. Ця вправа залиште собі в звичку, як профілактичний засіб на майбутнє від втрати тонусу м'язів обличчя і шиї. 
• Лежачи на рівній твердій поверхні, голову тримаємо у висячому положенні. Суть вправи полягає в тому, що, зупинивши погляд на пальцях ніг, потрібно піднімати голову вище, ніж вона була зафіксована, потім знову опустити на рівні пальців ніг. На підлогу голову не опускати! Повторити не менше десяти разів. 
• Нижню губу відтягніть вниз, наскільки можете, ніби ви намагаєтеся вивернути її навиворіт. Замріть в цьому положенні, дорахуйте до 30, розслабтеся. Повторити 10 разів. 
• Взявши в рот ручку або олівець, напишіть в повітрі свої ініціали. 
• Уявіть, що вам необхідно підняти підборіддя, до якого закріплений дуже важкий вантаж. Виконуючи це завдання, максимально сильно напружуйте м'язи підборіддя, а також ті, що розташовані під ним. 
• Зміцнити м'язи шиї допоможе дана вправа: необхідно лягти на ліжко таким чином, щоб голова залишалася у висячому положенні. Не кваплячись, намагаючись відчути напругу м'язів шиї, піднімаємо і опускаємо голову плавно. Виконати цю вправу 10 разів вгору-вниз. 

Масаж проти другого підборіддя

Масаж, рекомендований в домашніх умовах:
Знадобиться масло для масажу (можна дитяче), крем для обличчя (або мед), серветка, розчин солі. 
Варіант перший: на очищену шкіру обличчя, підборіддя і шиї нанести масло для масажу. Наносити його потрібно легкими втираючими рухами, поступово посилюючи темп, перейти в поплескування пальцями рук. Виконуючи масаж, рухами як би намагайтеся підтягти шкіру до верху, від підборіддя до вух. 
Варіант другий, з використанням махрового рушника. Рушник потрібно змочити в розчині солі. Рушник розправляємо по всій довжині, і складаємо вдвічі по ширині. Тримати його потрібно таким чином, щоб кінці його були в ваших руках, а середина знаходилася у вільному положенні, під підборіддям. Різкими рухами потрібно розводити кінці рушника в сторони, тим самим змушуючи його, пружинячи, битися в підборіддя. Тривалість процедури, 2 хвилини. 

Маски для ідеального овалу обличчя

Рекомендовані маски і пов'язки:
• Використовуємо суперзасіб, яке нікого ще не підвело - настій трав (ромашки та деревію). Настій готується наступним чином: трави беруться в розрахунку по 1 столовій ложці і заливаються окропом 400 мл, настояти хвилин 20. Після того, як настій буде готовий, його потрібно процідити, і він готовий до використання.

Серветку потрібно вмочити в отриманий настій, прикласти до підборіддя, а потім активно поплескати область підборіддя через серветку. При регулярному використанні ефект не змусити себе довго чекати.

 
• Завершальна процедура в боротьбі з другим підборіддям: «Пов'язка з використанням лимонного соку». Знадобиться марля, яку потрібно скласти в три шари, а потім в центрі змочити соком лимона. Підв'яжіть підборіддя цієї марлею, на 30 хвилин. Після покладеного часу знімете марлю і обробіть область шиї живильним кремом. Після цього повторіть ту ж процедуру з марлею, тільки на цей раз її потрібно змочити холодною водою. 

Варіанти того, як за тиждень швидко прибрати друге підборіддя представлені вашій увазі. Дуже хочеться вірити, що дані поради виявляться дуже корисними і потрібними для вас! Також ви можете подивитися відео-добірку по цій темі.

Відео-матеріали по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.