Вправи від другого підборіддя: ефективний і кращий комплекс вправ

27-10-2016, 17:52

Проблема другого підборіддя, на жаль, не рідкість. З нею стикаються як чоловіки, так і жінки. Невже вихід з ситуації, що склалася можна знайти, лише скориставшись хірургічним втручанням? Однак, як показує досвід людей, яким свого часу довелося зіткнутися з цією проблемою, вихід є!

Озброївшись ефективними вправами від другого підборіддя, а також терпінням і величезним бажанням, цілком реально позбутися цього непотрібного доповнення на обличчі в досить короткі терміни.


Ні для кого не секрет, що поки у людини м'язи в тонусі, то і проблем з відвисання будь-якої частини тіла не виникає. З м'язами шиї і підборіддя аналогічна ситуація. Якщо не лінуватися і регулярно робити профілактичні вправи, ризик виникнення другого підборіддя буде зведений до мінімуму.

Якщо ж проблема все ж має місце бути, тоді, недовго думаючи, беремося виконувати різні вправи, які здатні привести шию і підборіддя в тонус, і, як результат, позбавлять від ненависного другого підборіддя. 


Головне, про що варто пам'ятати, вставши на шлях приведення свого обличчя в порядок, займатися потрібно не просто регулярно, а щодня. Навіть людина з щільним життєвим графіком цілком може виділити час  для занять, які  займають всього близько 15 хвилин. Виконувати вправи можна в будь-який зручний для вас час протягом дня. Бажано під час занять бачити своє відображення в дзеркалі, це допоможе візуально контролювати, як правильно вами виконуються вправи.
Отже, добірка найкращих вправ проти другого підборіддя.

Вправа №1 

Робиться воно в положенні сидячи, необхідно тримати спину рівно, а плечі опустити вниз. Голову потрібно нахилити назад, а потім мовою натиснути на верхню небо. Важливо: зафіксувавши мову в даному положенні, перемістити положення голови вперед, до грудей. Спина і раніше повинна бути прямою. При правильному виконанні вправи відчувається, як працюють потрібні нам м'язи.

Далі, повертаємося в початкове положення (мова потрібно розслабити, шию випрямити). Для потрібного ефекту повторити цю вправу потрібно не менше двадцяти разів. 

Вправа №2 

Влаштуйтеся зручніше, спина пряма. Головне завдання - висунути максимально сильно вперед нижню губу, про правильність виконаного вправи підкаже зморщена шкіра на підборідді. Зафіксуйте особа в даному положенні на пару секунд.

Далі, не розслабляючи губу, потрібно добре напружити передню частину шиї. Тримаючи необхідні нам м'язи в напрузі, притискаємо підборіддя максимально сильно до грудей. Головне, не дозволяти спині округлятися.

Замріть на п'ять секунд, після чого можна зайняти вихідне положення. Також, як і перша вправа, це потрібно виконати в межах двадцяти разів. 

Вправа №3

Руки повинні бути розслаблені, розташовані з боків. Голову потрібно нахилити назад таким чином, щоб була можливість бачити стелю. Необхідно, зімкнувши губи трубочкою, витягнути їх максимально сильно, намагаючись образно поцілувати стелю. У такому положенні потрібно перебувати в межах п'яти секунд, після чого розслабитися.

Виконуючи цю вправу повинні почуватися м'язи шиї і підборіддя, що підтверджує правильність виконання даної вправи. Виконати його потрібно 15 разів. 

Вправа №4

Ця вправа робиться з прямою спиною, можна сидіти або стояти, немов намагаючись подовжити хребет. Завдання даної вправи полягає в здатності переміщати щелепи, з зімкнутими губами, подібно до того, як ви зазвичай жуєте, то вгору, то вниз. Далі, через ніс потрібно глибоко вдихнути, а потім дуже повільно видихнути зі звуком «аааа».

Коли видих буде закінчено, потрібно відкрити рот максимально широко, одночасно притискаючи нижню частину зубів мовою. Не поспішайте, важливо зробити завдання правильно і не поспішаючи. Повторити його потрібно 1-2 рази. 

Вправа №5

Це дуже просте у виконанні вправу, насправді при регулярному застосуванні дає чудовий результат. Вибравши для себе зручну позу, потрібно дуже широко відкрити рот, як тільки зможете, і висуньте мову вперед так, як для вас це можливо. Секунд 10 потрібно протриматися в такому положенні, далі займіть вихідне положення.

У процесі вправи, мабуть, неможливо не помітити, якими натягнутими стають підборіддя і шия. Що й треба було отримати! Повторити вправу 10 разів.

На цьому комплекс вправ для другого підборіддя завершений, і це лише невелика частина вправ, які допоможуть усім бажаючим позбутися отвисшего підборіддя в домашніх умовах. 

Відео-матеріали по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.