Як прибрати щоки і друге підборіддя швидко підручними засобами

27-10-2016, 17:52

Однією з найпоширеніших проблем з особою у жінок і чоловіків стає наявність на ньому другого підборіддя. Ознайомившись з великою кількістю літератури і розуміючи, що цей дефект - скупчення жирової маси в підщелепної області, більшість людей прагне швидше схуднути, застосовуючи різні дієти і голодування.

Почавши стрімко втрачати у вазі, отримуємо ще одну проблему — обвислі шкіру і, як наслідок, ненависні щоки-брилі.  

Як прибрати щоки і друге підборіддя одночасно

Позитивний результат дадуть фізичні вправи, регулярні курси масажу, правильне харчування, живильні креми і маски. Проблема обвислих щік і другого підборіддя описана в багатьох спеціалізованих виданнях для лікарів і косметологів. Але не у кожної жінки знайдеться вільний час після робочого дня, відклавши всі справи, ознайомитися з цими виданнями і вибрати свій метод боротьби із зайвою підборіддям.

Для початку давайте з'ясуємо причини його появи. Це може бути ожиріння, вікові зміни або генетична спадковість. Причин безліч, а рішення потрібно вибрати одне.

Якщо щоки пухкенькі від надлишку ваги, почніть вести здоровий, активний спосіб життя. Подкорректируйте свій щоденний раціон, відвідуйте фітнес-клуби.

При вікових змінах контуру обличчя необхідно більше приділяти увагу масажу і гімнастики для особи.  

Обов'язково придбайте професійну косметику. Необхідний також здоровий сон, який забезпечить правильно обрана, невисока ортопедична подушка.

При генетичної схильності буде важче тримати себе в формі. На цей процес може більше витратитися грошових коштів, часу і сил. І часом єдиним рішенням в даному випадку залишається хірургічне втручання.

Є кілька універсальних порад для всіх типів людей, як уникнути втомленого вигляду з темними колами під очима і змарнілим контуром особи:

1. Здоровий сон;

2. Правильно збалансоване харчування;

3. Активний спосіб життя;

4. Більше свіжого повітря.

Але якщо проблема з обвислими щоками і другим підборіддям вже «стукає в двері», Згадайте про масаж і гімнастику.

 

Масаж і гімнастика

В обов'язковому порядку перед масажем прикладіть до щік на 20 хвилин рушник, змочений в теплому відварі ромашки, шавлії або календули. Потім проведіть вправи у вигляді легких поплескування і погладжувань. Увага: не допускайте відтягування шкіри.  

Виконуйте щодня наступні вправи:

• Сядьте на стілець з високою спинкою, закиньте голову назад. Робіть вправу підборіддям, захоплюючи верхню губу нижньою;

• Стуліть зуби, тримайте голову прямо. Зволікайте нижню губу вниз, а потім накрийте її верхньою губою;

• Нахиліть голову вниз, тягніться підборіддям вліво і вправо;

• Візьміть в зуби олівець і намалюйте в повітрі будь-яку фігуру;

• У положенні стоячи опустіть голову і зафіксуйте підборіддя, притиснувши до грудної клітки. Повільно тягніться черзі то до лівого, то до правого плеча.

Практично місяць може знадобитися на досягнення позитивних результатів, все буде залежати від ступеня занедбаності тонусу м'язів.

Для швидкого ефекту можна використовувати деякі хитрощі макіяжу. Наприклад, придбайте спеціальні бронзатори для додання контура особі. Бажано матових кольорів, уникаючи блискіток. Затемните всі частини особи, які хочете приховати, і висвітліть ті, що потрібно виділити. Зробіть акцент на очі і губи.

І пам'ятайте: немає простих рішень. Щоб домогтися бажаного результату, необхідно працювати над собою.

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.