Як позбутися від другого підборіддя швидко і ефективно в домашніх умовах

27-10-2016, 17:52

Вікові зміни контуру і дефекти особи, зайве ожиріння — все це основна причина появи другого підборіддя, який не тільки зовні псує красу жінки, а й часто призводить до сильного падіння самооцінки. Що, відповідно, веде до нових проблем: стрес, замкнутість, агресивність, втрачається зв'язок внутрішнього і зовнішнього світу. Це замкнуте коло, яке необхідно розірвати.

Як позбутися від другого підборіддя швидко - це візуально його заховати, правильно підібравши гардероб і загальний стиль. Але це рішення - не вихід із ситуації. Позбавлятися від ворога необхідно не тільки швидко, але і якісно. Існує кілька поширених методів боротьби з цим дефектом обличчя для досягнення швидкого ефекту:

1. Пластична хірургія;

2. Фізичні вправи.

Пластична хірургія

Пластична хірургія, мезотерапія та інші види лікарського втручання не завжди прийнятні по ряду причин. Можливо, існують протипоказання до операцій:

• злоякісні пухлини;

• серцеві захворювання;

• несвёртиваемость крові.

Або є алергічні реакції на введення певного ряду ліків, що розщеплюють підшкірний жир. Або, можливо, існує боязнь наслідків і ускладнень. В цьому випадку рекомендується зайнятися гімнастикою особи.

фізичне вправи

Прості вправи допоможуть повернути шкірі тонус і виглядати прекрасніше.  

вправи:

1. Згадайте уроки молодших класів. Відмінними ознаками голосних букв від приголосних буде можливість їх проспівати. Співайте вранці перед дзеркалом «про», «у», «і», «и», Максимально напружуючи м'язи обличчя;

2. Пограйте з дітьми. Візьміть зубами олівець і напишіть що-небудь на аркуші паперу. Роблячи цю вправу для себе, зможете ще й приділити увагу дітям;

3. Уявіть себе моделлю, походіть по будинку, як на подіумі, протягом 10 хвилин з книгою на голові. Цією вправою не тільки приберете друге підборіддя, але і вирівняєте поставу;

4. Лягайте на край ліжка так, щоб голова звисала вниз. По черзі піднімайте її і опускайте. Увага: ця вправа має протипоказання - при гіпертонії проконсультуйтеся з лікарем;

5. Встаньте рівно, тримайте ноги на ширині стегон, руки покладіть на плечі. Здійснюйте надавлюють руху кистями рук на плечі, опускаючи їх вниз, голову і шию витягайте максимально нагору.

Після фізичних вправ прийміть контрастний душ. На зону шиї направляйте спочатку максимально гарячу воду, яку зможете витерпіти, потім холодну. Це ефективно тонізує шкіру.

У всі часи гімнастика йшла на користь молодості і краси. Не лінуйтеся, займайтеся по 30–40 хвилин в день і вже через один тиждень побачите позитивний ефект.

Як можна ще прибрати друге підборіддя, не докладаючи фізичних зусиль - спосіб для ледачих: слід купити в аптеці якісний пластир проти целюліту і наклеїти його на зону другого підборіддя. Через 2-3 дні непотрібний і небажаний підборіддя значно зменшиться в розмірах. Перед тим, як застосувати цей спосіб, варто провести пробний тест на чутливість шкіри.

профілактика

Не забувайте: краще проводити профілактику з метою боротьби з дефектом обличчя, ніж потім шукати способи його видалення. Відвідуйте салони краси, проводите косметичні процедури, робіть живильні маски в домашніх умовах. Дуже корисні медові маски, відвари ромашки і зеленого чаю, пов'язки з лимонним соком. У комплексі з масажем, гімнастикою і здоровим сном ви будете неперевершені.

Бережіть красу з молодості і жоден чоловік не встоїть перед вами.

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.