Як прибрати волосся на обличчі в домашніх умовах: пінцетом, епілятором, кремом

27-10-2016, 17:51

Небажана рослинність на найніжніших частинах жіночого тіла, в тому числі і особі, може порядно зіпсувати ідеальний зовнішній вигляд - адже ми не брутальні чоловіки. Загалом, зайвий волосяний покрив жінкам не личить. І сьогодні ми хотіли б поговорити про те, як прибрати волосся на обличчі в домашніх умовах і які способи взагалі існують.

причини підвищеної "ворсистості"

Підвищений ріст волосся на обличчі зазвичай явно виражений на таких областях шкіри, як підборіддя, щоки, і ділянку над верхньою губою, де волоски нагадують як би чоловічі вусики.

Що стосується причин інтенсивного росту волосся на обличчі у жінок, то їх може бути кілька, починаючи від спадковості, надлишку чоловічих гормонів в організмі, або ж від довготривалого вживання гормональних протизаплідних засобів, і закінчуючи перенесенням сильного стресу, або інший тривалої хвороби.

Також ріст волосся на обличчі може посилитися під час вагітності, в період статевого дозрівання, або, навпаки, з настанням клімаксу.

Найчастіше від зайвої волосатості на обличчі страждають в основному темноволосі жінки, і жінки східних національностей.

Детальніше про це дивіться у відео, розповідає Олена Малишева:

За допомогою пінцета

Якщо зона появи небажаного волосся невелика і волосяні цибулини в ній розташовані не дуже густо (вусики, міжбрівна область), можна скористатися пінцетом. Процедуру вищипування дозволено здійснити самостійно. головне — продезінфікувати інструмент перед застосуванням, а оброблювану зону — після закінчення процедури. пінцет — механічний метод, який не дозволяє  домогтися видалення волосся на обличчі назавжди.

За допомогою епілятора

більш «просунутий»  варіант пінцета — домашній епілятор. Диски епілятора, обертаючись, захоплюють волосся і діють як безліч маленьких пінцетик. Правда, іноді при використанні епілятора волоски можуть не висмикувати, а обриватися. Це призведе до того, що рослинність на обличчі, як після традиційного гоління, ставатиме жорсткішою і гущі.

гоління

На жаль, цей спосіб є найпоширенішим, та ось тільки результат від його використання звичайно буває не втішним.

Гоління волосся на жіночому обличчі сприяє розщепленню кінчиків волосся, через що вони стають ще товщі і помітніше.

Та й до того ж, якщо ви почали голити волоски на обличчі, то вам доведеться робити цю процедуру практично кожен день, тим самим ще більше посилюючи зростання цих волосся, і дратуючи при цьому шкіру. Вкрай не рекомендуємо використовувати цей метод видалення небажаного волосся з обличчя.

воскова депіляція

поширений метод — воскова депіляція волосся на обличчі. Майстер в салоні за допомогою спеціальних смужок допоможе позбутися від «вусиків» або «бакенбардов». Але, на жаль, як і традиційне вищипування, дає лише тимчасовий ефект.

Проблеми вростають волосся після застосування воску на обличчі можна не побоюватися — жінки зазвичай ретельно проводять процедури очищення і пілінгу. А ось роздратування або алергічна реакція — реальна загроза для ніжної шкіри обличчя, навіть якщо інші ділянки вашого тіла переживають процедуру епіляції воском абсолютно безболісно. 

Детальніше дивіться на відео:

знебарвлення

Деякі жінки вважають за краще не видаляти небажані волосся, а просто знебарвлювати їх спеціальними складами на основі перекису водню. Робити це слід дуже обережно: недотримання інструкції загрожує роздратуванням шкіри, а то і опіком.

Крем для депіляції

Як позбавлення від видимої частини волосся розглядається крем для депіляції. Для видалення використовуються спеціальні склади, які зводять до мінімуму ризик алергічної реакції або хімічного пошкодження.

Відео по темі статті

Особистий досвід:

Позбавлення від вусиків:

Чого не можна робити при вищипуванні волосся?

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.