Жіночність як стиль життя, як виглядати елегантно і крсіво

27-10-2016, 17:52

Багато жінок помилково вважають, що жіночність — це штучні нігті і вії, загар з солярію, фарбоване волосся, татуаж брів і гардероб відповідно до модними тенденціями. Грамотна реклама переконливо віщає у всіх жіночих журналах про нові стандарти краси, які потребують суттєвих витрат бюджету.

Небажання слідувати таким тенденціям вішає на жінку помилковий ярлик «сірої миші». У гонитві за вигаданими ідеалами неможливо придбати те, що закладено природою, або вимагає великої душевної роботи.

Яскравим прикладом служить дівчина з кліпу відомої групи Ленінград в пісні «ЛаБут». Симпатична дівчина одягається на виставку відповідно до моди. Але її манера спілкування з матір'ю і подругою жахлива, і показує героїню тільки з гіршого боку. Побачення її навряд чи пройде успішно, якщо тільки хлопцеві не потрібна подружка на одну ніч.

Миловидної дівчині не вистачає справжньої жіночності. Це властивість означає набагато більше, ніж уміння красиво виглядати. Крилатою фразою для таких жінок є «на виставці Ван Гога я головний експонат». Сарказм і іронія присутні в тексті пісні, показуючи буденність і міщанство, з яким необхідно боротися. Тому основна тема статті — жіночність як стиль життя.

           

Ознаки відсутності жіночності

Відома українська передача «Від пацанки до панянки» показувала різних героїнь, які розуміли, що звичний для них спосіб життя і поведінка не характеризують їх з позитивної сторони, і захотіли змінитися. Ведуча програми пояснювала дівчатам, що повинна знати і вміти справжня леді. Основний акцент при перевихованні дівчат робився на формування стилю і внутрішньої гармонії.

Нежіночною дівчині властиво:

  1. Вживання ненормативної лексики. Дуже сильно ріже слух грубий мат, особливо від дівчини. Чоловіки не виносять подібної лайки, і навряд чи захочуть бути мужніми для такої дівчини.
  2. Недотримання елементарних правил етикету. Гучна поведінка в громадських місцях, публічні скандали характеризують таку особистість, як звичайну «базарну бабу», Яка навряд чи викличе бажання піклуватися про неї і дарувати квіти.
  3. Особливий стиль в одязі. У гардеробі такої жінки переважають спортивні костюми, брюки, футболки і кросівки. Виняток становлять матусі в декреті, яким по-іншому не встежити за малюком. Однак зручний стиль може з тимчасового перетворитися в постійний. Звичайні домогосподарки намагаються будинку ходити не в найкращій одежі й зустрічати чоловіка в старенькому халаті. Для чоловіка краще зайвий раз не прибрати, але зустріти його красивою. героїню серіалу «Дикий Ангел» коханий не раз дорікав за відсутності жіночності, тому що вона носила кепку і кросівки. Одягнувшись в найкрасивіше плаття, їй вдалося довести зворотне.
  4. Дратівливість і прояв агресії. Існує приказка, яка говорить, що основна ознака відсутності жіночності — дратівливість. Сучасні молоді дівчата в школах б'ються і досить жорстоко. Така поведінка веселить тільки недалеких хлопчиків, а подібний прояв агресії губить таку дівчинку в очах оточуючих.
  5. Надмірне захоплення роботою або громадською діяльністю. Героїня радянського фільму «Найчарівніша і найпривабливіша» — Надя Клюєва навіть в бійку вплуталася через активну громадянську позицію. Зустріч з подругою-психологом допомогла їй змінитися і зовні, і внутрішньо і стати бажаною для колег по роботі, які раніше уваги на неї не звертали.
  6. Небажання займатися домашніми справами. Жінка вважалася берегинею вогнища, але якщо їй не хочеться прикрасити своє житло —  це серйозний привід задуматися і переглянути пріоритети в житті. Відсутність гостей, тому що колись приготувати і прибирати посуд — вже серйозна ознака відхилення від норми.

 

виховання жіночності

виховання жіночності починається з дитинства. Матері слід подавати приклад господарювання, мистецтва прийому гостей, доброти, співчуття, жалості, годувати бездомних тварин, щоб виростити гідну продолжательницу роду. Необхідно довіряти і ставитися до дочки як до рівної, інакше помилки у вихованні згубно позначаться на її життя.

Якщо батьки все-таки допустили помилку і не прищепили потрібні якості дочки, то зайнятися саморозвитком ніколи не пізно. Психологія жіночності полягає в умінні любити і піклуватися, а також приділяти увагу своєму зовнішньому вигляду.

На думку чоловіків, існують певні параметри, що додають жіночності в зовнішньому вигляді дівчини. До них відносяться довге волосся, аромат парфумів, ніжна шкіра, неяскравий макіяж, аксесуари, сукні та підбори.

Заняття танцями, в'язанням, вишиванням, кулінарією - сприятливий початок для розвитку жіночності.

Однак існує чітка межа між багатьма жіночими поняттями, такими як сльози, слабкість. Старовинна приказка говорить, що сила жінки полягає в її слабкості, а сльози зможуть показати чутливість дівчата. Але важливо слабкість не перетворити в безпорадність, а вміння заплакати — в істерію. Тому що безпорадність і істеричність дратують чоловіків.

Таким чином, дуже важливо бути жіночною в очах коханої людини і близьких людей, і тільки усвідомивши це, можна досягти в повній гармонії з собою і не шкодувати за втраченим часом і можливостях.

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.