Як розвинути жіночність і елегантність, якою має бути справжня жінка

27-10-2016, 17:52

Дуже часто на форумах прекрасна половина людства скаржиться на те, що сучасні чоловіки перестали бути сильною статтю в усіх сенсах цього слова. На свій захист чоловіки говорять, що жінки в гонитві за кар'єрою і саморозвитком втратили свої найголовніші якості, притаманні дівчатам.

Поняття жіночність являє собою поєднання відповідного зовнішнього вигляду і внутрішніх особистих якостей, притаманних слабкої статі. Багато психологів радять самотнім жінкам стати жіночною, і тоді щасливе сімейне життя їм забезпечена.

Згадаймо героїню радянського фільму Гайдара «Службовий роман» — начальницю Людмилу Прокопівна, яку називали «мимра». Змінившись зовні і внутрішньо, вона стала улюбленою дружиною і матір'ю. І на прикладі цього персонажа фільму в нашій статті розглянемо, як розвинути жіночність.

Справжнім жінкам властиво володіти такими якостями, як ніжність, м'якість, спокій, дбайливість, доброта, краса. Для кожної людини першою жінкою в житті є мама. Від її світогляду, ставлення до оточуючих і до себе особисто залежить майбутнє дітей. І для дівчаток, і для хлопчиків саме мати вважається зразком поведінки в усіх аспектах.

Розвиток жіночності у маленьких дівчаток починається з дитинства, і формування цієї якості залежить від сімейних цінностей. Практично всі маленькі дівчатка люблять рожеві ляльки, сукні та заколочки. Але можна зустріти і таких маляток, які вважають за краще грати хлопчачими іграшками і дружити саме з хлопцями. І вже на цій стадії батькам варто приділити більшу увагу малятку, щоб в майбутньому у маленької дівчинки не було проблем.

 

Причини відсутності жіночності

Часто на вулиці можна зустріти гарних, доглянутих жінок, на яких дивитися приємно, поки вони не почали розмовляти. Підвищені тони, хамство, невдоволений вираз обличчя — і цього достатньо, щоб пройти повз і не познайомитися з точки зору чоловіка.

Бувають і такі випадки, коли знайома миловидна дівчина загрузла в побутовому середовищі і з принцеси перетворилася в так звану сіру миша.

У кожної прекрасної дами свої причини такої поведінки, але всі вони пов'язані з психологічним станом жінки. Розібравшись в причинах такої поведінки жінки, можна скорегувати її поведінку.

 

Найпоширеніші причини відсутності жіночності: 

 1. Дівчинку виховували як хлопчика. Відсутність матері в сім'ї або бажання батьків мати сина позначається на поведінці дівчинки. У неї не настає пробудження жіночності, тому що вона не бачить необхідності в цьому. Такий дівчинці легко грати з хлопчиками, її пізнання в чоловічій тематиці викликають повагу, але не захоплення і обожнювання. У чоловічих компаніях вона незамінна, але в їх очах така дівчина завжди буде лише одним. І в майбутньому це принесений чимало страждань. 
 2. Занадто жіночна мати. Мати тільки і займалася, що своїм зовнішнім виглядом і нав'язувала така поведінка дитини, тому подібна реакція є бунтом. Або часта критика з приводу зовнішнього вигляду дочки викликала таку захисну реакцію.
 3. Жінка зазнала насильства. У період підліткового дозрівання хлопчики не завжди коректно поводяться: піднімають спідниці, намагаються насильно доторкнутися. Замість того, щоб розібратися з проблемою, батьки і педагоги радять дівчаткам носити такий одяг, який не провокує і не викликає потягу. Послухавши поради, дуже складно перебудуватися на іншу модель поведінки. Якщо жінка зазнала фізичного насильства, то знайдуться злі люди, які будуть звинувачувати саму жертву, якої хочеться бути непомітною.
 4. Післяпологова депресія. Такий період пов'язаний з труднощами і усвідомленням представниці прекрасної статі в ролі матері. У такий період бажання подобатися всім відсутня через особливого стану психіки.
 5. Побутова рутина. Будинок, сім'я, робота — обов'язки по дому і відсутність вільного часу, і роздратування, як наслідок. Дружину варто допомагати по дому і виділяти для жінки час на заняття собою.
 6. Відсутність коштів. Прекрасним дамам властиво жертвувати собою заради близьких. Економія на собі заради щастя домашніх — не найкращий вихід.
 7. Складна життєва ситуація. Смерть годувальника, війна та інші причини змушують жінку зайняти місце чоловіка і виконувати не свою роль.
 8. Емансипація та інші ідеології. Боротьба феміністок за права жінок іноді доходить до абсурду, тому чоловікам зайвий раз не хочеться зв'язуватися з такими жінками. «гіпертрофована мансіпама»— цю фразу вимовив відомий персонаж з мультфільму «Смішарики» — Бараш на адресу свинки Нюші, яка не звертала уваги на його залицяння і займалася чоловічою роботою.           
 9. Небажання заводити дітей, відповідно до теорії чайлдфрі, губить жіночу сутність, закладену природою.
 10. Керуюча посада. Такі кінокартини, як «Москва сльозам не вірить», «Службовий роман» найточніше відображають поведінку такого типу жінок. «Суха, нелюдська, черства, що оцінює погляд керівного працівника» — ось характеристики героїнь в очах чоловіків. Ставши начальником, жінка не помічає, як манера поведінки в сім'ї стає схожою на офісну і спричиняє конфлікти.

Етапи пробудження жіночності

Згадаймо старий радянський фільм «Службовий роман». Поступово Людмила Прокопівна перетворювалася в прекрасну жінку, за якою хотілося доглядати. Почала вона не тільки з зовнішнього вигляду, але і змінила ставлення до життєвих ситуацій. Звернувшись до жіночною Верочке, героїня отримала слушні поради, які стали «крилатими» виразами.

Щоб стати справжньою жінкою в очах чоловіків, необхідно:

 • Полюбити себе. Потрібно виділяти час на хобі, шопінг, походи до стиліста. Самодостатня жінка завжди викликає повагу і привертає увагу.
 • Підібрати особливий стиль і навчитися спеціальним манерам. Жіночність і елегантність в цій ситуації - два нероздільних поняття. Сукні, спідниці в класичному стилі підкреслять крихкість і ніжність прекрасної леді. Зачіски, макіяж виділять зовнішню красу. А ось вміння подати зовнішню красу і вдало підібраний образ називається елегантність. Постава, хода, красива мова — основні показники елегантності. Всі ці навички - ціла наука, яку при бажанні можна освоїти. Перегляд передач про модні тенденції, читання книг з етикету, поради інтелігентних подруг допоможуть змінитися.

 

 • Самовдосконалення в поведінці. Дратівливість, крик, вживання нецензурної лайки характеризує жінку не з кращого боку і викликає тільки негативні емоції. 

Таким чином, не має значення, з якої причини дівчина забула про те, що вона - представниця слабкої статі. Важливо лише те, що наполеглива праця по самовдосконалення принесе плоди і відчуття гармонії з собою, І це буде найкраща нагорода.

Відео по темі статті2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.