Як перестати ревнувати хлопця до минулого, що робити, щоб позбутися від цього почуття

27-10-2016, 17:52

Така тема має місце бути і навряд чи колись людству вдасться розпрощатися з нею назавжди. І невже таке якість, властиве людині, як ревнощі, так і буде продовжувати псувати кров і руйнувати відносини і навіть шлюбні стосунки?

Виявляється, все в наших руках, і якщо звернутися до психології, то на сьогоднішній день ця тема розкрита дуже детально. Починаючи з фундаменту проблеми і закінчуючи слушними порадами щодо її усунення. З чого випливає висновок, що, застосувавши спосіб терплячого праці над самим собою, можна цілком успішно залишити в минулому болісні питання про те, як перестати ревнувати хлопця.

 

Причини, що провокують ревнощі

Ось кілька найпоширеніших приводів для того, щоб зайвий раз розпалити в собі багаття ревнощів, образи і недовіри з боку жінки по відношенню до своєї другої половинки:

- минуле вашого обранця, яке, як вам здається, було вже занадто бурхливим, яскравим і активним по відношенню до жіночої частини населення; 

- сфера діяльності молодої людини, яка наповнена провокаціями і спокусами. У разі, якщо він популярний співак, який має цілий взвод обожнюють його фанаток, або веселий бармен в нічному клубі зі сліпучою посмішкою!

- його колишня любов, у цій причини завидний попит. Жінки часом настільки одержимі потребою тримати під контролем життя колишньої дівчини свого хлопця, що ні заспокоюються ще довгий час, поки не переконаються в тому, що вона успішно прибудована. Контроль, як правило, здійснюється на сторінках в соціальних мережах.

Як припинити мучити себе ревнощами:

1. Не замикайтеся в своїй проблемі. Ви ж не для того вступали у відносини, щоб систематично мучити себе почуттям ревнощів і недовіри. До того ж навряд чи такі відносини здатні бути тривалими, а ви ж хочете їх зберегти? Тоді вихід тільки один – діалог з улюбленим на тривожні вас питання.

Адже ви напевно точно можете пригадати якісь випадки, які вас явно не влаштовують, нехай він пояснить свою позицію. Таким чином, два люблячих один одного людини обов'язково знайдуть компроміс і врахують на майбутнє, як їм поступати не варто.

Тут треба додати, якщо ви не знаєте, що робити, якщо ревнуєш хлопця до його колишньої дівчини, то в цій ситуації також не варто обходити стороною діалог, який, можливо, і допоможе розібратися в ситуації, що склалася. Але лише в разі, якщо ваша реакція має підстави.

Наприклад, якщо він часом згадує про неї з теплотою, повагою, і навіть намагається порівнювати вас із нею. В такому випадку діалог допоможе розібратися в ситуації, і вирішити, чи варто продовжувати ваші відносини.


2. Слідкуйте за тим, як ви виглядаєте. Особливо це актуально в разі, коли жіночі ревнощі полягає в недовірі до улюбленого через те, що вона робить в колективі, що кишить доглянутими красунями. Робіть макіяж і манікюр, гарні зачіски, одягайтеся стильно. Тоді у вашій голові все рідше з'являтиметься питання про те, що робити, ревнуючи хлопця до минулого, бо тепер вам є, про що подумати, наприклад, про приємне шопінг в ці вихідні!
До чарующему увазі не забувайте додавати уважність, турботу, розуміння. І якщо ваші відносини і справді стоять на міцній основі, навіть не сумнівайтеся, що у відповідь ви отримаєте ставлення нітрохи не гірше. Ці дії здатні викорінити почуття ревнощів, замінивши їх на впевненість в собі і довіру коханому.


3. Дозвольте собі зітхнути спокійно. Це означає, що настав час захопити себе чимось дуже цікавим, позитивним. Цей спосіб реально працює: цілеспрямована, активна дівчина принципово відрізняється від тієї, яка захоплена лише стеженням за своїм милим і звинуваченнями його в невірності.

Дотримуючись цих порад, ви отримаєте відчуття власної гідності, переваги по відношенню до інших жінок, яких може бути безліч поруч з вашим хлопцем. І тоді вам просто нема чого буде ревнувати. А це – дорогого коштує! 

Відео до розмови про ревнощів

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.