Пластика повік: відгуки лікарів і тих, хто робив цю операцію, можливі ускладнення

27-10-2016, 17:52

Кажуть, що очі — дзеркало душі, проте з роками це «Дзеркало» часом тьмяніє, і стає вже не таким яскравим, як в юні роки. Виною тому численні зморшки, в'яла шкіра і «напливають» повіки.

З останньою проблемою жінки бальзаківського віку стикаються найчастіше. На щастя, сьогодні пластичні хірурги успішно виконують підтяжку повік (блефаропластика) жінкам будь-якого віку. Відгуки на пластику вік існують найрізноманітніші, про що ми і розповімо нижче.

Що це за операція?

В ході операції з підтяжки повік (блефаропластиці) можна змінити розріз очей, форму століття, прибрати «напливають» повіки і навіть трохи скорегувати «втоплені» (Глибоко посаджені) очі.

Суть операції полягає у видаленні надлишку жирової тканини в області очей. До речі, блефаропластику часто виконують жінкам азіатської зовнішності, оскільки «східні повіки» через генетичних особливостей будови обличчя завжди «напливають».

хід операції

Блефаропластика проводиться окремо на верхньому і нижньому столітті. Якщо виконується пластика верхніх повік, хірург робить розріз в складці верхньої повіки, а якщо нижніх — нижче лінії вій. Через розрізи хірург видаляє зайву жирову тканину і злегка підтягує шкіру.

За рахунок видалення (або так званого перерозподілу) шкіри в тканинах століття зникає одутлість, грижі століття, повертається колишній тонус м'язів. Потім спеціальним медичним лазером може бути проведена шліфування дрібних зморшок навколо очей.

Чи можливі ускладнення?

Пацієнтів, які погодилися на пластику вік, найбільше цікавить питання: як довго триватиме період післяопераційної реабілітації та можливі ускладнення після проведеної блефаропластики?

Тут все буде залежати від компетентності і професіоналізму лікаря. Зазвичай на реабілітаційний період після успішної блефаропластики відводиться від двох до чотирьох тижнів (тобто в цілому місяць).

Шви, як правило, знімаються на 3-4 день після операції. У цей час вам знадобляться холодні компреси з льодом, знеболюючі препарати (ацетамінофен), очні краплі. Всі ці підручні засоби слід використовувати при виникненні неприємних відчуттів в очах (різь, печіння, відчуття двоїння предметів).

Для зняття набряків краще прикладати до очей пакетики з льодом. І пам'ятайте, що спочатку слід уникати підвищеної активності, фізичних навантажень. Щоб надмірно не травмувати очі, слід деякий час постійно носити сонцезахисні окуляри.

відгук пацієнтки

А ось якими відчуттями від блефаропластики діляться ті, хто робив цю операцію.

Alena1130 пише: «Зважилася на блефаропластику в 46 років. Причина була досить вагома: повіки почали сильно опускатися (нічого не поробиш, вік!).
Здала необхідні аналізи крові і сечі і прийшла в клініку вже безпосередньо в день операції. Сама операція проводилася під місцевим наркозом. Болі як такої не було, але було неприємно, так як відчувала, як там все це розрізається і зашивається. Вся операція тривала 30-40 хвилин.
Потім я поїхала додому (в сонцезахисних окулярах), відпочивати. Коли наркоз став відходити, з'явилося печіння в очах. Не можу сказати, що я пила дуже багато знеболюючих, але все-таки в перший день після операції випила дві таблетки.
Єдине, що мене сильно напружило, це неможливість заснути нормально на подушці перші три ночі. Але це не головне! Як то кажуть, краса вимагає жертв! Зате тепер я ходжу і сіяю від того, що у мене такі гарні молоді очі».

Марина, 36 років: "Зробила блефаропластіку близько року тому і не шкодую про це! Коли вік починає позначатися на зовнішності, починаєш шукати різні способи зберегти красу і молодість. У мене стали сильно опускатися повіки - ні макіяж красивий не зробити, ні взагалі без розлади в дзеркало на себе не подивитися!
Я знайшла хорошу клініку, вивчила відгуки про неї, зустрілася з лікарем. Він мені все розповів і про саму операцію, і про відновний період.
В день операції я трохи хвилювалася, що буде боляче, що буду все відчувати. Але даремно. Все пройшло якнайкраще. Медперсонал був дуже ввічливий, відволікали мене різними цікавими історіями. Я і не помітила, як пройшла операція.
Полежавши трохи в палаті, я вирушила додому (благо чоловік на машині відвіз). Будинки очі почали трохи боліти, довелося пити знеболююче. Але, може, це тільки мій випадок - я взагалі не можу терпіти біль і відразу хапаюся за спазмолітики.
Припухлість і почервоніння йшли з століття близько 3-х тижнів. Коли все прийшло в норму, мої очі дійсно стали виглядати набагато молодше. Я із задоволенням дивлюся на себе в дзеркало і наношу будь-який макіяж".

відгук лікаря

Якщо говорити про відгуки врачейна блефаропластику століття, то вони в основному позитивні.

Ось як відгукується про цю операцію пластичний хірург Рустем Каримов: «Любі жінки! Як практикуючий пластичний хірург настійно рекомендую цю операцію всім жінкам «за 50». Зробивши блефаропластику, ви відразу скинете собі десяток років!
Не можу сказати, що технологічно це найскладніша операція. Насправді вона досить проста, але ось реабілітаційний період зажадає деякого часу.
Сьогодні у нас є можливість прибрати жирової тканини на століттях рівно стільки, скільки ви самі захочете. І ні грамом менше! До того ж, всі питання стосовно того, як будуть виглядати ваші очі після операції, ви попередньо обговоріть з оперують хірургом. І пам'ятайте, що завжди є можливість вибрати варіант, що влаштовує обидві сторони! Просто погодилися б змінити свої очі на краще!»

Відео-матеріали по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.