Покриття нігтів біогелем: кілька секретів догляду за нігтями

27-10-2016, 17:52

Скільки праці і турботи вимагають нігті ... А скільки прикрощів вони приносять своїм власницям, коли починають ламатися і розшаровуватися. З якою заздрістю дивляться жінки на власниць довгих і красивих «своїх» нігтів.

Скільки коштів перепробувано в надії зміцнити свої нігті і домогтися, щоб вони були довгими і здоровими. Є засіб, який може допомогти зміцнити свої нігті і відростити міцні, красиві і довгі нігтики – це покриття нігтів біогелем.

Покриття нігтів біогелем

Що таке біогель?

Біогель проводиться на основі смоли тика і являє собою пластичний гель. За консистенцією биогель більш рідкий, ніж звичайні гелі для нарощування нігтів, тому їм покривають свої нігті. Нігті при цьому мають цілком природний вигляд. До складу биогеля, крім смоли, входять вітаміни і протеїни, які надають зміцнює дію на нігті.

Чи корисний биогель?

Компоненти, що входять до складу биогеля, надають оздоровчий вплив на нігтьову пластину. Нігті будуть і виглядати красиво і одночасно отримувати нігтьову терапію.

Якщо ви довго використовували нарощені нігті, то після їх зняття можна покрити нігті биогелем. Ваші нігті прийдуть в порядок, біогель відновить структуру нігтьової пластини і стан шкіри навколо нігтя. Зміна нігтьової пластини займає 3-4 місяці, а біогель допоможе якнайшвидшому відновленню.

Помічено, що вкриті біогелем нігті ростуть набагато швидше, при цьому вони не ламаються і не тріскаються.

техніка нанесення

Ніготь спочатку готують, а потім наносять биогель в кілька шарів. Закріплюють биогель за допомогою ультрафіолетової лампи. Корекція нігтів проводиться через три-чотири тижні.

Ще один плюс биогеля в тому, що він змивається спеціальною рідиною, яка м'яко знімає покриття, не травмуючи поверхню нігтя. Біогель боїться ацетону, тому якщо ви хочете нанести на прозорий біогель кольоровий лак, врахуйте, що лак не повинен містити ацетону.

Якщо у вас вдома є ультрафіолетова лампа, то ви цілком можете наносити биогель на нігті в домашніх умовах. 

Зміцнення нігтів біогелем створює манікюр, який протримається близько трьох тижнів. Після закінчення цього часу матеріал можна видалити за допомогою спеціального засобу і повторити процедуру заново.

Відео-уроки по темі статті

Як проводять цю процедуру в салонах:

Кілька секретів догляду за нігтями:

Як зміцнити нігті біогелем:

Біогель в домашніх умовах:

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.