Який купальник краще вибрати: злитий або роздільний?

27-10-2016, 17:52

З наближенням пляжного сезону кожна з жінок мріє стати переможницею чоловічих сердець, перетворившись на справжню фурію у моря, подібно давньогрецьким богиням краси. І левова частка успіху всього заходу визначається правильністю підбору купальника, який є головною складовою повноцінного відпочинку.

І ось тут більшість представниць прекрасної статі стикаються з проблемою: все вони і яскраві, і стильні, і зручні, і красиві, але лише коли знаходяться на манекені.

Фігури у всіх жінок різні, і покладатися виключно на манекен тут годі й говорити. Кожна, досвідчена досвідом дівчина, знає, що один і той же виріб може зовсім по-різному виглядати на реальному тілі і на вітрині.

І «нестикувань» може бути безліч: то лямочкі занадто вузькі, то вони врізаються в шкіру, то розмір не той, то колір на кілька тонів відрізняється ...

Яким же чином підібрати дійсно хороший купальник? Про це розповідають консультанти інтернет-магазину пляжної моди Kupalniki.com.

Злитий або роздільний – ось у чому питання

Ви, напевно, звертали увагу, що багато представниць шоу-бізнесу не відпочивають біля моря в роздільному купальнику. І в цьому немає нічого дивного, оскільки злиті і закриті вироби ефективно приховують животик.

Залежно від силуету плавального костюма можна не тільки візуально нівелювати недоліки фігури, але і подовжити ноги, змістити акцент з зони стегон і т.п.

Якщо ви плануєте насолоджуватися водними процедурами, зверніть увагу на злиті купальники. Вони володіють еластичною тканиною і прекрасної «посадкою». Основне їх призначення – функціональність і бездоганний рівень комфорту при носінні.

Фігура з мініатюрним верхом

Для фігур непропорційного типу вибрати гарний купальник досить проблематично. Основна увага повинна бути звернена на роздільні наряди. У такому випадку можна скористатися додатковими прийомами: вибрати накладні чашечки, об'ємний малюнок на виробі за рахунок грамотного підбору драпіровок.

масивний верх

Верхня частина купальника повинна в обов'язковому порядку зав'язуватися ззаду, у шиї або на спині. За допомогою такого простого прийому вдається візуально витягнути силует, злегка піднявши його верхню частину.

Забезпечити додатковий комфорт допоможуть фіксують широкі лямки, які не зашкодять шкіру, не вріжуться в плечі. А ось від купальників без лямок краще і зовсім відмовитися.

Жінкам з короткими ногами або тілом

кожна досвідчена жінка знає, як вражаючого ефекту можна досягти, скориставшись вертикальними смужками на одязі. Цілком очікувано, що це правило працює і у випадку з пляжними нарядами.

Чудово виглядають купальники, верх і низ яких відрізняється кольором. За допомогою яскравих відтінків і насичених кольорів можна акцентувати увагу на верху, нівелюючи недоліки фігури. Жінкам з вираженими короткими ногами краще відмовитися і від шортиків.

Як бути у випадку відсутності талії?

В першу чергу, цим питанням задаються красуні з вузькими стегнами, у яких немає пишних форм. В такому випадку наповнити силует нотками жіночності допоможе плавальний костюм з вираженою талією. Для цього підійде і невелика смужка на талії, і декоративний пояс, доповнений яскравими драпіровками.

Прекрасним рішенням є і купальники бікіні. З їх допомогою можна акцентувати увагу на очевидних перевагах фігури: у верхній частині максимально тонкі лямочкі і завищена лінія у зони талії. Відмовтеся від вертикальних смужок і відверто темних моделей.

Як бути із зайвою вагою?

Для великих дівчат рекомендуємо нейтральні і темні купальники. Повну фігуру не зможуть по достоїнству прикрасити білі і надмірно яскраві, кричущі кольори.

Не варто відразу ж купувати і повністю закритий пляжний наряд. Візуально додати образу привабливість і жіночну красу допоможуть оголені ділянки шкіри, але тільки в правильних місцях.

А ось дійсно змінити сприйняття силуету можна за допомогою глибокого V-образного вирізу і красивого крою. невеликий секрет: яскравий малюнок з квітковими композиціями, доповнений вертикальними смугами, буде сприяти зоровому звуженню фігури.

Чудове рішення для повної фігури – купальники танкіні. основний критерій – дотримуватися здорового глузду і особистих смакових переваг.

При виборі купальника враховуйте і колір своєї шкіри. Дуже важливо звертати увагу і на розміри вироби, оскільки верхня частина пляжного вбрання підбирається дуже просто і швидко, а ось з нижньої виникають складності.

Не варто випускати з поля зору і матеріал виготовлення плавального костюма: останнім часом величезною популярністю користуються в'язані та вовняні купальники.

Експериментуйте і будьте чарівні завжди!

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.