Як стати шикарною жінкою, створити образ успішної і багатої леді

27-10-2016, 17:52

Настав знаменний день, і ви вирішили почати новий життєвий цикл, стати шикарною жінкою. Точного визначення, хто така шикарна жінка, не існує. Багато для себе визначили, що це доглянута, розкішно вдягнена, впевнена в собі жінка. Хоча деякі представники сильної статі впевнені, що це жінка, у якої підвищена сексуальність, розпалює в серцях чоловіків пристрасть і жадання.

Шик, в першу чергу, – це життєвідчування, яке дозволяє використовувати внутрішні ресурси організму для насолоди життям, а також урізноманітнити красу в ній власним появою. Для початку необхідно задати собі чітке питання: а чи відчуваєте ви в собі шикарну жінку хоч трохи?

Розберемося для себе, як стати шикарною жінкою, що для цього необхідно. Наявність гарної зовнішності від народження не робить вас шикарною. Вас оточують будуть вважати еталоном краси – це так. Але не шикарною леді. Ви можете скористатися послугами стиліста, підібрати макіяж, зачіску, одяг, але і це не зробить вас шикарною.

Шикарна жінка, яка вона? Ознаками шикарности жінки будуть служити елегантність, правильно підібраний макіяж, самостійність у прийнятті будь-яких рішень. Ось у чому загадка, чим відрізняється елегантність шикарної жінки від просто красивою. Одяг її підкреслює не тільки фігуру, а й показує її внутрішній світ. 

Але навіть гардероб, який ідеально підходить, не зробить вас шикарною, він буде елегантним і тільки. Ніколи не можна економити на якості косметичних засобів, необхідне створення власного, неповторного образу.

Але навіть якщо ви одягнені зі смаком, ваш макіяж бездоганний, ви пересуваєтеся на дорогому авто, купленому самостійно – ви станете об'єктом заздрощів не тільки жінок, але й чоловіків. Але їх погляд може тільки ковзнути по вам, і тут же ваш образ їх покине.

І все ж шикарна красива жінка, яка вона? Імідж необхідно підтримувати, але не тільки він важливий, головну роль грає внутрішній світ, який відрізняє таку даму від інших навколишніх. 

Природно, перше враження починається з зовнішнього вигляду та іміджу – все це важливі елементи. Але не можна бути просто красивою лялькою, про вас відразу ж забудуть. Шикарною красивою жінкою ви станете тільки в тому випадку, якщо спілкування з вами буде насолодою для оточуючих вас людей.  Відмінними рисами внутрішнього світу будуть багатство і витонченість, ваша мова буде без вад.

Вік шикарної жінки неможливо визначити ні на перший погляд, ні пізніше, поспілкувавшись. Це жінка без віку. Саме ці жінки – підкорювачі чоловічих сердець, їх образ забути неможливо.

Можна створити образ шикарної жінки. Але не можна в один момент нею стати. Це кропітка праця. Самовдосконалення постійно. Характер такої дами незалежний, хоча з елементами інтриги. Вона захоплює і зовнішнім виглядом, і розмовами, і поведінкою. В її образі немає нічого дешевого і викликає, все продумано до найдрібніших деталей. Весь одяг від дорогих модельєрів, але не шокуюча, хоча з елементами шику.

Така жінка не тільки накопичує досвід з життєвих ситуацій, вона в будь-який момент може цими знаннями скористатися. Вона впевнена, що в її силах зробити життя таким, яким воно хоче.

Тільки вона сама несе відповідальність за свої дії і вчинки. Всі її знання і вміння додаються до того, щоб вести її в потрібному напрямку. Вона створює сама себе без допомоги ззовні. Її відрізняє повний контроль емоційної середовища. В її силах управляти стресами, які на неї обрушуються.

Ця жінка не думає про проблему постійно, вона вирішує, як від неї позбутися. Завдяки цьому, вона видаляє весь негатив, укладений всередині. Її суть і краса – це гармонія зовнішнього і внутрішнього світів.

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.