Складання модною капсули: що це таке і які плюси несе в собі капсула в гардеробі

27-10-2016, 17:52

Вкотре, глянувши на свій гардероб, переконуємося, що він застарів і не модний. Треба його оновлювати, але ж оновлювати гардероб повністю – це неймовірні витрати. Як же бути?

Потрібно поглянути на все з точки зору капсул гардеробу. капсула – це 5-8 предметів одягу, які поєднуються один з одним ідеально. У капсулу входять: одяг, аксесуари та взуття. Так можна виділити капсули і зрозуміти, що можна з них залишити, а що замінити. У цьому полягає складання модною капсули.

Складання модною капсули

Капсули можуть бути ділові, повсякденні, вечірні, романтичні і спортивні.

Як скласти модний капсулу

Ця процедура підпорядковується своїм законам. Основу капсули складають базові речі. Це ті речі, які модні завжди, і на основі яких ви будете складати весь свій решті гардероб. Це повинні бути якісні речі, на них не варто економити. До таких речей досить мати 1-2 акцентні, супермодні дрібнички, і ви завжди будете на піку моди.

Додайте сюди ще кілька модних аксесуарів, і вам не доведеться переживати про свій зовнішній вигляд.

Всі речі в гардеробі розділіть на смислові по стилям. Спробуйте скласти хоча б дві найважливіші капсули: ділову і повсякденне.

При підборі модної капсули використовує основний принцип – це сполучуваність елементів низу, тобто спідниці, брюк або шортів, з двома-трьома елементами верху, тобто з топом, блузою, джемпером.

Переваги поділу гардероба на капсули

Коли гардероб розділений на капсули, то вже немає необхідності витрачати шалені гроші на нескінченні наряди, щоб виглядати стильно. Ваш гардероб нарешті набуде завершеного вигляду. Можна сказати, навіть ідеальний. Ви не будете мучитися з підбором одягу на вечірку або на ділову зустріч.

Крім того, ви завжди зможете швидко переодягнутися, а не стояти, розгублено зітхаючи, що надіти нічого.

І ще одна користь від модної капсули: ви будете завжди знати, яку модну дрібничку вам потрібно придбати в цьому сезоні, щоб підкреслити свій стиль. Не потрібно буде шалено бігати по магазинах у пошуках того, «не знаю чого».

Відео-матеріали по темі статті

Що таке модна капсула:

Секрети раціонального гардероба:

Як правильно скласти гардероб:

Одягайтеся стильно:

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.