Де купити весільні туфлі: весільні салони, інтернет магазини і звичайні магазини взуття

27-10-2016, 17:52

Збираючись до весілля, починаєш розуміти, наскільки це все-таки дороге задоволення. Нічого дорогого не купувати, тільки по дрібниці, але й цих дрібниць виявляється так багато, що не кожен бюджет може витримати всі вимоги і побажання.

Де купити весільні туфлі

Весільний салон

Переймаючись питанням, де купити весільні туфлі, першим на думку спадає весільний салон. Знаєте, правда, в салоні є вибір, але ціни трохи завищені, так як це спеціалізована торгова точка приладдя до весілля.

Непогано вибирати плаття відразу з туфлями, так як майстер салону може запропонувати його підшити під вашу фігуру. Послуга підгону в таких установах обходиться дешевше або взагалі безкоштовна.

Взуттєвий магазин

Вирішуючи, де придбати весільні туфлі, сходіть в магазин взуття, там можна підібрати непоганий варіант, тільки дешевше, ніж у весільному салоні.

Якщо хочете заощадити і не втратити послуги подшива, поміряйте плаття і відкладіть його, давши невеликий задаток, потім виберете туфлі, які, на вашу думку, підійдуть, купіть їх і принесіть в салон, де ви вибирали сукню. На місці поміряйте всі разом і подивіться, чи всі поєднується або варто вибрати щось інше.

Купівля через інтернет-магазин

Можете ввести в інтернеті запит «купити весільні туфлі» і вам буде надано список магазинів і салонів, які займаються їх продажем.

Якщо у вас вже є свої туфлі, які непогано підійдуть до весільної сукні, можете надіти їх, не переживайте, вас ніхто не засудить, таке свято трапляється один раз у житті, тому не варто купувати те, що ви не будете більше носити.

Слідуючи повір'ям, туфлі повинні бути новими і їх ні в якому разі не можна комусь віддавати або продавати, так як вони символізують благополуччя вашої родини, так що задумайтесь, якщо вирішили позбутися від непотрібної пари туфель.

Ті, хто не підтримує подібних висловлювань, можуть придбати туфлі б / у через інтернет або знайомих, повісивши оголошення і т.д.

Варіантів, де можна придбати весільні туфлі, багато, вибирати вам, що прийнятно для вашого гаманця і менталітету. Не забувайте тільки принести їх з собою перед покупкою сукні, щоб відкоригувати його довжину, якщо це потрібно.

Кілька порад, як правильно вибрати туфлі

  • вирушайте вибирати туфлі ближче до вечора: під кінець дня наші ноги трохи набрякають, тому саме в цей час більша ймовірність купити оптимальну за розміром пару.
  • йдіть в магазин в тонких капронових шкарпетках або колготках і зручного взуття, щоб відчуття від примірки не спотворює.
  • завжди надягайте обидві сподобалися туфлі, а якщо одна з них з вітрини, то просіть принести іншу пару зі складу — туфля, яка стоїть на загальному огляді та яку постійно міряють, часто відрізняється від другої на пів розміру.
  • взувши туфлі, походіть в них по магазину, присядьте, встаньте на носочки — вам повинно бути зручно в будь-якому положенні. А ставши на носочки, ви перевірите, чи не зависока чи висота каблука: якщо каблук відривається від підлоги і залишається можливість ще піднятися, значить, каблучок не надто високий для вас.
  • туфлі робить комфортними не відсутність каблука, а правильна, зручна колодка і якісний супінатор. Перевірити його дуже легко: встаньте повною стопою на підлогу і злегка подайте вперед носком туфлі. Якщо каблук не хитається і його положення не змінюється, значить, супінатор, що називається, «здоровий». Якщо ж каблук «поїхав» тому, від такого взуття варто відмовитися.

Відео-матеріали по темі статті

Як правильно вибирати взуття:

Оригінальні моделі весільного взуття:

Туфлі для Попелюшки:

Красива колекція весільних туфель:

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.