Поєднання весільного плаття і костюми: на що звернути увагу при виборі весільних нарядів

27-10-2016, 17:52

Про весілля мріє кожна дівчина ще з самого дитинства. З роками змінюються стилі, смаки і переваги, мода, але на своєму торжестві хочеться залишитися неповторними. Домогтися цього можна, використовуючи різні стилістичні напрямки. Ці прийоми стали досить популярними в нашій країні.

Поєднання весільного плаття і костюма

Чи повинно бути поєднання весільного плаття і костюма?

Як правильно поєднувати весільну сукню і костюм нареченого

Дівчина вибирає плаття заздалегідь, це займає багато часу, так як одягання нареченої має бути ідеальним, щоб можна було відчути себе в ньому королевою. Майбутній чоловік не допускається до вибору сукні, так як це вже усталена з роками традиція – наречений не повинен бачити наречену у сукні до весілля.

Як бути нареченому, адже повинна бути візуальна гармонійність в поєднанні весільного плаття і костюма? З цієї ситуації є вихід. Нехай наречена допоможе нареченому вибрати костюм, адже традиції цього не забороняють. Дівчина краще може підібрати стилістичне поєднання костюма, так як вона бачила плаття і може його представити поруч з обраним костюмом.

взуття

Не робіть помилок при виборі взуття! Вона теж має величезне значення в загальній картині. Світла взуття до світлого костюма, темна до темного, але не навпаки. Не дотримавшись цей пункт, ви ризикуєте виглядати нерозумно на святі. Як поєднання можна використовувати не тільки стиль, а й колір або його відтінки.

відтінки кольору

Сорочка і краватка нареченого повинні поєднуватися з сукнею з урахуванням того, що сорочка повинна бути трохи світліше. Непогано виглядають пари в шатах, близьких по палітрі (тобто трохи відрізняється відтінок).

Однак слід бути обережними в тих випадках, коли велике бажання бути обом молодятам в світлих нарядах. В цьому випадку необхідно строго дотримуватися обраного кольору – якщо наречена зупинила свій вибір на весільній сукні кольору слонової кістки, то костюм нареченого повинен бути такий же – не білий, світло-сірий або бежевий, а саме слонової кістки!

До речі, не варто думати, що практично однакові за колірною гамою костюми створять єдиний кольорова пляма і зіллються на всіх фотографіях – цей досить поширений міф слід розвіяти: сучасні фотоапарати здатні від білого білий відокремити, ніяким чином їх не змішуючи. 

Класичний варіант в поєднанні весільного плаття і костюма – чорний костюм і білу сукню, але це не обов'язково, адже сукня може бути кремовим, рожевим, блакитним і т.д. Не забувайте і про аксесуари для нареченого (хустку, затиск для краватки, запонки і т.д.). Бутоньєрка на костюмі нареченого повинна відповідати букету нареченої.

На сьогоднішній день популярна оздоблення вишивкою сукні нареченої, яка виконується золотими або срібними нитками. Не варто спиратися на поєднання цього критерію з костюмом, так як домогтися чіткого результату і не переборщити складно.

Якщо дуже хочете, використовуйте вишивку на хустці. Поєднання весільного плаття і костюма вносять в стилістику особливий шарм і настрій, тому не варто про це забувати.

Не рекомендується використовувати в образі обох молодят тканини з сильним блиском – поєднувати один з одним такі моделі складно, а в разі ідеального відповідності вийде занадто яскравий і, можливо, навіть вульгарний вибір.

Відео-матеріали про весільні наряди

Рекомендації по вибору весільного плаття:

Вибираємо сукню за типом фігури:

Як одягнути нареченого:

Аксесуари для чоловіка:

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.