Як продати весільну сукню: як правильно скласти оголошення, яку просити ціну за сукню

27-10-2016, 17:52

Купуючи весільну сукню, нареченої можуть переслідувати дві мети: залишити його на пам'ять про щасливий день або продати за тією ж ціною, яку заплатили.  Результат один, рано чи пізно дівчата замислюються про те, як продати весільну сукню.

Як продати весільну сукню

Давайте розглянемо обидві позиції. Чомусь вважають, що купуючи нове плаття, воно точно принесе щастя, в порівнянні з тими, які вже кимось надягали. Наскільки це твердження правдиве, судити вам. При пошитті сукні все одно присутня модель, яка його одягала, адже так? Навіть саме нове плаття не можна назвати тим, яке ніхто не одягав.

Чи є сенс викладати шалену суму за плаття, яке ви надягнете один раз в житті? Раніше, можливо, це була традиція передавати плаття у спадок своїй доньці, на сьогоднішній день це не потрібно, так як мода змінюється, змінюються уподобання. Сучасні дівчата вибирають сукні в сучасному дизайні без надмірностей. Тому подумайте про те, як знайти покупця на весільну сукню, поки воно не вийшло з моди.

Ціна продажу б / у весільного плаття

Ті, хто хотів продати сукню за тією ж ціною, яка була при покупці, розчаруються, так як зараз багато хто бере сукні на прокат, а він коштує набагато дешевше покупки. Вартість такого, що використовувалося сукні становить третину його первісної вартості, тому ви багато втратите.

Правила для продажу сукні

Якщо ви все ж вирішили продати свою весільну сукню, дотримуйтеся кількох правил, щоб продаж пройшла швидше.

Не завищувати ціну, це вплине на термін продажу, воно може взагалі не продатися.

Не забудьте в оголошенні вказати слово «торг», Дівчата люблять поторгуватися, тому, заощадивши кілька сотень, будуть повністю задоволені покупкою.

Не варто розписувати всі переваги сукні, стислість вітається. Головне - це детально описати ваші контакти.

Можна заманити подарунком, наприклад «при купівлі сукні рукавички в подарунок», Ця дрібниця може спокусити.

Вкажіть розмір сукні, це зорієнтує покупця.

Антиреклама, або що писати не слід

1. «Зовсім нове плаття».

По-перше, в цей ніхто не повірить - краще правда - «б / у 1 день, плаття в ідеальному стані». Навіть якщо плаття дійсно нове і не надягалось жодного разу, все одно слід вказати «б / у 1 день» - Всі наречені дуже забобонні, і, повірте, ніхто не захоче купувати плаття, яке комусь не принесло швидкого весілля.

2. «За весь день весілля від плаття нічого не відвалилося» - У покупниці від цієї фрази відкладеться тільки одне: «від сукні може щось відвалитися», А неприємні сюрпризи в день весілля нікому не потрібні!

3. Не потрібно писати, що плаття «ангельське, сексуальне, що іноземці фотографували вас цілий день, а в РАГСі все згортали на вас шиї» - У всіх смаки різні, а головне - ви будете надмірно захаращувати оголошення. Покупець втомлено переглядає вже сорокове оголошення з практично однаковими текстами. Достатньо написати просто: Шикарне і Щасливе плаття.

4. Ексклюзивна (унікальна, авторська, єдина в місті) модель - можна вказати тільки в тому випадку, якщо це дійсно правда.

Досить зберігати сукні, які можуть принести ще комусь щастя. Але якщо покупець на ваше весільне плаття так і не знайшовся, подаруйте його. Нехай краще воно послужить комусь ще, ніж буде припадати пилом і жовтіти у вас в шафі.

Відео-матеріали про весільних сукнях і не тільки

Що робити з сукнею після весілля:

Як вибрати весільну сукню:

Життя після весілля:

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.