Як поводитися з віялом: як правильно підібрати віяло до сукні, як фотографуватися з ним

27-10-2016, 17:52

Звичайно ж, молодятам хочеться бути центром уваги, тому вони і намагаються приділити більше уваги деталям. весілля – це не тільки свято, але і відрізок часу, коли наречений і наречена стикаються вперше в їх спільного життя з відповідальним моментом, підготовкою до торжества. На цьому етапі одні пари ще більше зближуються, інші переживають перший скандал.

Як поводитися з віялом

Зазвичай віяло купують до сукні

Купівля сукні та костюма молодятами може здійснюватися окремо. Плаття, Сукня – це дійсно важливий атрибут, але для того, щоб воно виглядало гармонійніше, потрібно підібрати аксесуари.

Як поводитися з віялом, який ви підібрали до сукні? У складеному вигляді виглядає негарно, а ходити і обмахуватися їм постійно незручно, адже в руці ще й букет. Віяла можуть бути зроблені з різних матеріалів, найбільш ефектні з пір'ям і мереживні.

Історія віяла

За часів пишних суконь та високих зачісок віяло був обов'язковим атрибутом гардеробу жінки. Сьогодні подібного ніде не зустрінеш, тільки в театрах або в фільмах. Шкода, що немає навчальних курсів, на яких вчать поводження з віялом, так як все популярнішими стають стилізовані весілля, а там без таких дрібниць не домогтися повного збігу з історичним часом.

Поєднання віяла і букета

Не варто дуже старатися з аксесуарами, адже вийде перебір, і ви будете виглядати, як новорічна ялинка. Якщо є і букет, і віяло, можете віддати букет свідкові, а тим часом скористатися віялом. Та не варто постійно ним розмахувати, так як це виглядає смішно. Не забувайте, що вас знімає оператор, тому дурний вигляд вам ні до чого.

Якщо ви не знаєте, як поводитися з віялом, точніше, як правильно це робити, розкривайте віяло під час фотографування. На якісних фото віяло виглядає неповторно, як на старовинних картинах.

Потренуйтеся перед дзеркалом, як буде виглядати віяло з боку. Навіть краще буде при купівлі сукні спробувати поєднати його і попозувати, подумайте про те, чи варто взагалі купувати віяло. Якщо вам все-таки некомфортно або ви так і не навчилися зверненням з віялом, замініть його на інший аксесуар, більш зручний для вас.

Кілька відео по темі статті

Віяло для нареченої своїми руками:

Віяло в стилі канзаші:

Як правильно поводитися з віялом:

Яким може бути весільне віяло:

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.