Весільний головний убір нареченої: традиційна фата, обідки ручної роботи, капелюшки

27-10-2016, 17:52

образ нареченої – це символ найчистішої принади і невинності. Саме тому його створення приділяється стільки уваги. А скільки радості приносить підготовка до такого чудового події – весіллі! І тут немає дрібниць: до вибору кожної дрібниці слід підходити відповідально. Навіть туфлі вимагають ретельного підбору, не кажучи про головний убір.

Весільний головний убір нареченої

Незалежно від того, який стиль весілля обраний (ось тут ми про це писали), наречена обов'язково повинна надіти головний убір. Без нього весільний наряд буде незавершеним.

Весільний головний убір нареченої може бути абсолютно різним. Головне, він повинен відповідати поряд нареченої, а наряд – обраному стилю весілля.

Класична фата

Якщо весілля традиційна, значить плаття буде біле, головним убором до нього покладається фата. Вона, в свою чергу, може бути традиційною у вигляді вінка з спадаючої тканиною.

Фата може бути виконана у вигляді невеликої капелюшки з білою вуаллю, просто зі шматочка фатину з квіткою.

вінок

Весільний головний убір може бути виконаний не у вигляді фати, а у вигляді невеликого вінка зі штучних білих квіток. Якщо у нареченої довге волосся, можна до красивої зачіски прикріпити шпильками безліч дрібних білих квіточок.

Фата для вінчання в церкві

У разі вінчання в церкві головний убір повинен бути виконаний у вигляді довгої фати без прикрас. Бажано, щоб фата закривала обличчя нареченої і відкривалася в процесі процедури вінчання.

Для вінчання можна надіти і не фату традиційного фасону, а красиву білу шаль з благородною тканини. Особливо красиво виглядає такий головний убір на голові нареченої зрілого віку.

А ось головний убір нареченої у вигляді діадеми або капелюшки виглядає на вінчанні дещо безглуздо.

Альтернативні головні убори

Весільний головний убір, як уже говорилося, повинен відповідати поряд, а наряд – стилю весілля. Якщо ви вибираєте екстравагантний стиль весілля, то над вибором наряду і головного убору треба добре подумати.

Наприклад, до весільного вбрання в стилі «кантрі» підійде головний убір у вигляді атласної стрічки, прикрашеної бісером та мереживом.

До весілля в стилі «Царське полювання» підійде головний убір у вигляді капелюха-циліндра.

У східному стилі доречний головний убір відповідно стилю обраної східної країни. особливий стиль – паранджа. Але це вже – для любителів екстравагантних стилів.

Весілля на пікніку, в поході, спортивна весілля припускають головний убір у вигляді спортивної шапочки. Зрозуміло, з прикрасами відповідно стилю, з атласним бантом і стразами.

Відео-матеріали по темі статті

Як зробити вінок для нареченої своїми руками:

Весільні аксесуари для нареченої:

А ось які можна вибрати каблучки, діадеми для нареченої:

Весільний ободок в стилі канзаші:

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.