Як бігати, щоб схуднути, коли краще починати пробіжки, скільки кілограм можна скинути

27-10-2016, 17:52

Ближче до літнього сезону дівчата кожен раз дають собі обіцянку, що з завтрашнього дня почнуть бігати вранці. Але спроби так і залишаються спробами або не приносять потрібного результату. Це відбувається тому, що не дотримані всі умови для правильного бігу. У цій статті читачки дізнаються, як бігати, щоб схуднути.

При дотриманні дієт зайві кілограми підуть, але м'язи можуть виглядати не кращим чином. Тому біг є досить простим і доступним способом для схуднення з урахуванням тренованих м'язів.

Незважаючи на переваги таких фізичних навантажень, біг деяким людям категорично протипоказаний. Перед початком самостійних пробіжок бажано проконсультуватися з лікарем. Категорично заборонено біг людям з опущеними органами, грижами, варикозним розширення вен.

Правила ефективного бігу для схуднення

Ця частина статті докладно розповість, як потрібно правильно здійснювати пробіжку і скільки бігати, щоб досягти бажаного результату. Основною перевагою пробіжки є можливість зміцнення м'язів всього тіла. Завдяки регулярним пробіжок збільшується обсяг легеневої тканини, зміцнюються серце і судини.

Багато жінок швидко закидають пробіжку, бо миттєвого результату не отримали. Але слід розуміти, що такі навантаження для тіла нададуть потрібний ефект при щоденному і стабільному виконанні. Тому що при припиненні тренувань скинуті кілограми швидше набираються. Для того, щоб біг допоміг позбутися зайвих кілограмів, необхідно виконувати такі рекомендації:

 

 1. Систематичність при виконанні поставленої мети. Якщо дівчина один або кілька разів на місяць пробігла коло, то миттєвого схуднення не відбудеться. Навіть щоденні пробіжки по 20 хвилин в день не позбавлять від зайвої ваги через особливості фізіології. Вчинення пробіжки хоча б два рази на тиждень допоможе організму перебудуватися і почнеться процес позбавлення від зайвих жирів в організмі.
 2. Дотримання правильного харчування. Категорично забороняється вживати в раціоні харчування смажене, гостре, жирне, солодке і солоне. Вживання солі не дає виводити воду з організму. Також в режимі харчування повинні переважати овочі, фрукти і їжа, що містить білок.
 3. Вживання води. Категорично забороняється пити після пробіжки, допускається лише прополоскати рот. Через годину після занять спортом можна почати пити.
 4. Режим харчування. Небажано їсти за дві години до і через годину після тренування.
 5. Більше потіти. Шлаки і надлишки в організмі виходять через піт.
 6. Рівномірні навантаження. Без додаткової підготовки краще починати заняття плавно з 10-15 хвилин в день. Через тиждень збільшити час ще на 5 хвилин. І поступово довести загальний час бігу до 30 хвилин. Вважається, що півгодинна фізичне навантаження сприяє виділенню ендорфіну — гормону щастя. Поступове збільшення навантаження здатне позбавити від зайвої ваги абсолютно безболісно. Якщо в перший день заняття починати з півгодинної пробіжки, то на наступний день будуть боліти м'язи, і бажання займатися більше не з'явиться.
 7. Відстані. Більшість читачок хвилює питання, скільки кілометрів необхідно для правильної пробіжки. Спочатку кілометраж не повинно перевищувати 1—2 кілометрів. Після адаптації організму можна поступово збільшувати відстань до 3—4 кілометрів.
 8. Швидкість. Цей показник можна випередити по пульсу. Якщо він перевищує 150 ударів в хвилину, то швидкість потрібно знизити. Доцільною вважається пробіжка підтюпцем.
 9. Час для пробіжки. Дівчатам цікаво, коли краще бігати - вранці або ввечері. Біг в певний час надає різний ефект. Ранковий біг зміцнює серцево-судинну систему і нервову. Денний біг зміцнює м'язи. А вечірній біг сприяє спалюванню зайвих жирів, тому він найбільш оптимальний для схуднення.
 10. Місце пробіжки. Експерти стверджують, що найкраще бігати в парку або по грунтовій дорозі. Бігати по асфальту шкідливо для хребта.
 11. Одяг для пробіжки. Особливо варто звернути увагу на взуття. Доцільно придбати спеціальні кросівки з амортизацією.
 12. Поєднувати біг разом з фітнесом або танцями. Результати від регулярних занять бігом можна помітити через три місяці. Тому, бажаючи швидко схуднути, потрібно додавати фізичні навантаження.

Незважаючи на виконання рекомендацій, актуальним для читачок залишається питання "на скільки можна схуднути, бігаючи". Здійснюючи пробіжки протягом 1-3 місяців, можна скинути 5 кг. Такий спосіб схуднення підходить тим дівчатам, яким не потрібно екстрено скинути пару-трійку зайвих кілограмів, а які налаштовані на довготривалу роботу над собою.

Таким чином, дотримуючись всіх рекомендацій, біг допоможе не тільки позбутися від зайвої ваги, але і позитивно вплине на ваше здоров'я.

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.