Як схуднути в боках і животі швидко, спеціальні вправи

27-10-2016, 17:52

Скоро літо, а над паском штанів красується "рятувальний круг" з жиру. І з сумом усвідомлюєш, що з такою "красою" ні легке плаття, ні обтягуючий майку шапка не подобається, що вже говорити про купальному костюмі. Прийшов час поговорити про те, як схуднути в боках і животі, і почати швидко діяти.

Чому він відкладається

У чому причина утворення жирових відкладень на боках? Фахівці довели, що основні причини дві: лінь і безконтрольне, надмірне надходження в організм різних поживних речовин, особливо, так званих "легких" вуглеводів. На їх переробку організм використовує мало часу і сил, а енергії отримує надмірну кількість, яка з огляду на те, що людина рухається мало, і відкладається про запас.

Тепер про лінь. Людський організм, так скажемо, зледащів. Йому не потрібно докладати багато зусиль, щоб добути їжу (полювати на мамонта або обробляти мотикою землю). Зараз дуже багато "сидячій" роботи, багато процесів виконують машини, і навіть до місця роботи доставляє громадський транспорт або особистий. Та до того ж їжа смачніша, якої так і хочеться з'їсти побільше.

Тому працюємо над собою відразу в трьох напрямках:

  1. Починаємо більше рухатися - на роботу йдемо пішки або виходимо трохи раніше з транспорту, якщо робота занадто далеко. Ліфтом не користуємося.
  2. Коригуємо харчування: звичайно, голодувати не слід, але обмежити або прибрати зовсім деякі продукти необхідно, якщо бажаємо бути гарними.
  3. Робимо комплекс спеціальних вправ для проблемних місць, так як швидко схуднути в боках - теж наша мета.

Система харчування при жирових відкладеннях на боках

Тут особливо нового нічого не придумано, виключити з раціону продукти фаст фуду, чіпси і подібні їм продукти, цукерки, тортики, тістечка, пиріжки та все, що з ними пов'язано, не пийте газовані і енергетичні напої.

Необхідне організму кількість вуглеводів поповнюйте з овочів і невеликої кількості каші. Ці продукти містять "довгі" вуглеводи, які довше переробляються і не завдають такої шкоди фігурі.

Головними в нашому харчуванні на цей період будуть салати зі свіжих огірочків, помідорів і капусти пекінської. В якості заправки може служити ложечка рослинного масла, нежирного йогурту або сметани. Ці овочі багаті на вміст клітковини, тому корисні для травлення і дозволять менше налягати на більш калорійні продукти.

Незамінні також морська капуста, свіжа зелень, шпинат, різні листові салати і яблучка.

З білкових продуктів, найкраще використовувати в меню м'ясо курки, індички. Якщо бажаєте, морську рибу нежирних сортів.

Комплекс вправ для живота і боків

Дієта і більше руху - це діє, але не так скоро, як хотілося б. А що робити, щоб схудли боки швидко і ефективно? Для цього розроблений комплекс спеціальних вправ.

Горизонтальний прес - перша вправа. Основне положення - лежачи на спині, тулуб витягнуто. Піднімаємо ноги вгору, відриваємо сідниці від підлоги і затримуємо в такому положенні на 5 секунд. І повертаємося в початкове положення. Зробити 5 повторень.

Наступна вправа - сісти на підлогу, трохи зігнути ноги, ступні відірвати від підлоги, опора на долоні. Тулуб починаємо розкручувати в одну сторону, коліна в протилежну. Чотирнадцять повторень.

Третя вправа - стати на коліна і присідаємо то на праву, то на ліву сторони. П'ятнадцять повторень.

Наступна вправа виконується стоячи на четвереньках. По черзі підтискаємо ноги, притискаючи коліна до грудної клітки. Чотирнадцять повторень.

Остання вправа вимагає використання гантелей. Основне положення - стійка прямо. Візьмемо гантелі. Зробимо крок однією ногою вперед, руки витягуємо перед собою і зробимо присід на коліно. Потім вихідне положення. І теж другою ногою. П'ятнадцять повторень на кожну ногу.

Змінивши систему харчування і освоївши ці нескладні вправи, ви зможете в найкоротші терміни покращити свою фігуру, а при регулярних заняттях назавжди забути про ці ненависних боках.

підбірка відео

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.