Як схуднути швидко і легко до свята або до пляжного сезону

27-10-2016, 17:52

Вам терміново потрібно скинути кілька зайвих кілограмів до якої-небудь події, влізти в улюблений костюм, який за зиму став вам затісний, скористайтеся кількома порадами, як схуднути швидко і легко. Потрібно тільки звернути увагу на те, що ці рекомендації не годяться для систематичного використання, а тільки в крайніх випадках.

Зниження ваги за допомогою максимальних фізичних навантажень

Цей спосіб допомагає знизити швидко вага, але за умови щоденних високих навантажень. Це вимагає великої сили волі і достатньої кількості фізичних сил. Не багатьом це під силу.

Якщо є можливість, можна відвідувати спеціалізовані секції:

  1. Аеробіка.
  2. Фітнес.
  3. Тренажерний зал.

Якщо хочете займатися в домашніх умовах, то заняття слід проводити вранці і ввечері. Дуже простий і приємний спосіб схуднення - танці. Чим більше рухаєтеся, тим краще, не шкодуйте себе.

Які продукти прибрати з раціону

Важко вибрати найлегший спосіб схуднути, тому що кожен з них вимагає певних зусиль. Один із способів - видалити з раціону продукти, що містять вуглеводи і жир. Але таку дієту можна дотримуватися більше трьох тижнів, оскільки можна завдати непоправної шкоди організму.

Кондитерські вироби, солодкі газовані напої  каші, картопля і фрукти містять велику кількість вуглеводів. Якщо перше дві групи продуктів і картопля слід скасувати повністю, то кількість каші і фруктів досить обмежити. Цукор, що міститься в солодких продуктах, викликає викид інсуліну в організм, який провокує відкладення жиру.

Наступний варіант - виключіть зі свого меню продукти, що містять велику кількість жирів, розрахуйте так, щоб в день вживати не більше 25 грамів жиру. Хоча, зрозуміло, людському організму потрібно більше жирів. Тому не застосовуйте даний спосіб більше 2 тижнів.

З раціону забираються всі жири рослинного і тваринного походження, м'ясо і м'ясні продукти, ковбасні вироби, жовтки яєць, будь-які горіхи, жирні молочні продукти. Для того, щоб хоч трохи підтримати організм, пропийте курс риб'ячого жиру.

Сіль - ще одна речовина, яке слід повністю виключити з раціону.  Кухонна сіль затримує зайву рідину в тканинах. Тому, припинивши вживати сіль, ви досить скоро відчуєте, як вага йде. Але пам'ятайте, що тривале повна відсутність надходження цієї речовини в організм може негативно позначитися на його стані.

Продукти, які слід вживати для схуднення

Збільште споживання води, це з'явиться стресом для організму, більше випито води - більше гормонів стресу - більше спалено жирів. Але не перестарайтеся. Щоб виводити зайву рідину з організму, пийте різні сорти зеленого чаю без цукру.

Вживайте більше білкових продуктів, таких як риба, морепродукти, яєчний білок, можна використовувати протеїн порошковий.

Дуже часто під час екстреної дієти приймають проносні і сечогінні засоби. Це дійсно досить швидкий і легкий спосіб схуднути. Але користуйтеся тільки рослинними препаратами і не більше 20 днів.

вважаємо калорії

Дуже ефективний спосіб схуднення - це строгий підрахунок калорійності спожитої їжі. Все що потрібно - це мати під рукою калькулятор і таблицю калорійності продуктів.

Складіть своє денне меню так, щоб калорійність не перевищувала 1,5 тисячі калорій. Такого показника калорійності дотримуйтеся протягом трьох днів. На четвертий день можете збільшити калорійність раціону до 1800 калорій. Наступні три дні знову поверніться до 1,5 тисячам калорій.

Практично не існує способів, які дозволили б, не докладаючи зусиль і не обмежуючи себе в чомусь, швиденько схуднути. Кожен із способів або вимагає різкого обмеження в їжі, або важких фізичних навантажень, або того й іншого. Причому всі екстрені способи схуднення можуть негативно позначитися на здоров'ї.

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.