Як схуднути в басейні, як правильно проводити тренування в воді

27-10-2016, 17:52

Дуже хочеться, щоб процес схуднення був швидким і приємним. Однак мало таких способів, які б під час втрати зайвих кілограмів ще й сприяли гарному настрою. Плавання, мабуть, один з таких методів. Але як можна схуднути в басейні швидко? Тут, як і при будь-яких інших тренуваннях, важлива правильність виконання вправ.

Вплив плавання на організм

Перебування у воді доставляє масу задоволення навіть тим людям, які не вміють плавати. При цьому заняття плаванням відмінно тренують тіло і мають позитивний вплив на організм в цілому:

  • Інтенсивні заняття змушують спалювати багато калорій.
  • Вода має набагато більшу опірність, ніж повітря, тому виконання вправ у воді вимагає великих м'язових зусиль, що сприяє їх активній тренуванні і збільшує силу м'язів.
  • З тієї ж причини розробляється витривалість тіла і його гнучкість.
  • Крім того, вода має здатність підтримувати тіло, що розслаблює суглоби, тому фізичні вправи у воді показані навіть людям із захворюваннями суглобів і опорно-рухового апарату.
  • Плавання позитивно позначається на роботі серця.
  • Дуже активно працюють руки під час плавання, що відмінно тренує грудні м'язи, а це сприяє гарній формі грудей.

Основні помилки при занятті в басейні

Багато хто припускає під час занять в басейні цілий ряд помилок, які не тільки не сприяє схудненню, але можуть стати причиною набору ще більшої кількості зайвих кілограмів.

Низкоинтенсивние тренування в воді призводять до того, що калорій на них витрачається дуже мало на тлі різкого збільшення апетиту. Більш того, деякі взагалі вважають відвідування басейну стресовою ситуацією, тому ще й починають заїдати його.

Ви повинні чітко усвідомити для себе, що тренування в басейні дійсно можуть зробити ваше тіло сильним, гнучким і красивим, але цього не станеться від простого сидіння в воді. Потрібні активні, тривалі заняття. Неспішні запливи в воді або сидіння в ній може тільки розслабити організм, але ніяк не допоможе схуднути.

Для отримання помітного результату потрібно проводити заняття з плавання не менше трьох разів на тиждень, тривалість кожного близько години.

Багато хто задається питанням: чи можна схуднути в басейні швидко. Це можливо, але при цьому кількість тренувань збільшується до п'яти і чергується з такими силовими навантаженнями, як гімнастика, аеробіка, пілатес, фітнес.

Великою помилкою також є різке зниження калорійності їжі. Зменшуйте споживання калорій поступово, зупинившись на рівні 1500 кілокалорій за день.

Приклад правильної тренування в басейні

Принцип побудови тренування схожий на тренування в спортивному залі. Починається вона з півгодинної розминки з поступовим нарощуванням інтенсивності. Після цього спускаєтеся в басейн.

Перші п'ять хвилин занять у воді дихання повільне, з повільним плаванням і стабільними гребками.

Потім різко збільшуєте темп, прискорюєте дихання і пливете в дуже інтенсивному темпі ще п'ять хвилин.

Після приступаєте до тренування нижньої частини тулуба. Для цього, утримуючись за дошку, виконуючи ногами сильні гребки, пропливаючи з одного кінця басейну в інший. Потім залиште тимчасово дошку і пропливаючи без дошки туди і назад. Таким чином, чергуючи вправи, зробіть шість повторів.

Завершіть тренування п'ятнадцятихвилинним запливом у розміреному, комфортному для вас темпі.

Коли вийдете з води, не поспішайте йти, а зробіть вправи на розтяжку, опрацювати ретельно все м'язові групи.

Як схуднути за допомогою басейну, якщо не вмієте плавати: в цьому випадку допоможе гімнастика і біг у воді в самій меншій частині басейну, заодно повчитися плавати і зможете приступити до справжніх тренувань.

Регулярні відвідування басейну, особливо в комплексі з іншими фізичними навантаженнями і дієтою, дозволять нормалізувати ваш вагу протягом трьох місяців.

Відео по темі статті

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.