Заняття з Анітою Луценко: інтенсивні інтервальні тренування під керівництвом фітнес-тренера

27-10-2016, 17:52

Аніта Луценко – тренер, від спілкування з якою отримуєш масу позитивних емоцій. При цьому не обов'язково спілкуватися особисто, відеозапису з її участю не залишать нікого байдужим.

Аніта народилася на початку весни - 11 березня. В 4 роки стала займатися гімнастикою, потім аеробікою. Зараз їй 32 роки. Вона неодноразова чемпіонка України, сертифікований фахівець з пілатесу, учасник численних спортивних конференцій.

 

Особливості тренувань з Анітою Луценко

Аніта щедро ділиться своїми знаннями і секретами краси, запрошуючи на заняття з нею танцювальною аеробікою, яка під її керівництвом проходить динамічно, завзято, а часом і екстремально для бажаючих схуднути.

В результаті тренувань тіло стає підтягнутим, гнучким і пружним, руху граціозними, а фігура більш жіночною. Що дуже важливо, заняття з Анітою Луценко допомагають впоратися з депресією і підняти настрій. Володіючи залізною волею і сильним характером, Аніта передає силу і впевненість у досягненні бажаних результатів іншим. В її арсеналі є і батіг, і пряник.

Для того, щоб приєднатися до тренувань, не потрібно «далеко ходити». В інтернеті можна знайти велику кількість відео за участю Аніти, яка демонструє вправи. Також заняття з нею транслюються на українському телеканалі СТБ.

Основні принципи

Інтенсивні фітнес тренування Аніти Луценко різноманітні по навантаженню, тривалості, частоті підходів. Однак важливо виконувати вправи щодня, з бажанням і задоволенням. Адже м'язи - оптимальні споживачі калорій, незалежно від стану активності і навіть перебуваючи в спокої.

Дивлячись на саму Аніту, дотримуватися цього правила стає не так складно – красива, сповнена оптимізму і дружелюбності. Вона стверджує, що дієти і біг допоможуть схуднути, але тільки вправи зроблять фігуру привабливою і пружною.

З Анітою ви можете виконати фітнес тренування, яку робить Демі Мур – розкішна жінка, захоплюються своєю молодістю і красою в будь-якому віці.

Інтервальна тренування або Кроссфіт

Велику популярність завоювала інтервальна тренування або Кроссфіт. Однак слід врахувати, що для даного виду тренувань є такі протипоказання: наявність різних захворювань серця, високого артеріального тиску, проблем з судинами. Також не рекомендується починати займатися після важких захворювань і травм. У будь-якому випадку корисно проконсультуватися з лікарем.

З огляду на специфіку тренування, якщо відсутня певні знання і досвід, краще займатися з фахівцем. І тут на допомогу прийде Аніта Луценко. За рекомендацією Аніти тренуватися потрібно протягом тижня не менше трьох разів і через місяць результат приємно здивує.

Основний принцип занять – виконувати різні види вправ з невеликою перервою. Тривалість тренування не повинна перевищувати 30 хвилин. Вправи виконуються від 10 до 15 разів. На початковому етапі можна і по 5 разів. Наприклад: віджимаєтеся 10 разів, присідає 15 раз, прес качаєте 10 разів і стрибаєте 15 разів. Після чого вправи повторюються. І так протягом півгодини.

При такій інтенсивності виконуваних вправ жирові відкладення спалюються протягом 4–8 годин після занять. Тому багато фахівців стверджують, що інтервальні тренування ефективніше інших, якщо необхідно позбутися від зайвої ваги.

Програма інтервального тренування може складатися з занять на біговій доріжці, велотренажері. Аквааеробіка також прекрасно підійде для активної фази тренувань.

2014-2016 © elena.lutsk.ua — жіночий журнал.